Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi fiatal szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi fiatal szingli férfi?

Figyelt kérdés
Sok olyan húszas éveiben járó pasit ismerek, akiknek nincs barátnőjük, pedig rendesek és teljesen normális életet élnek, mellette tanulnak is főiskolán/egyetemen. Nem értem őket, hogy miért vannak egyedül, jól érzik így magukat, vagy félnek a lányoktól?
2016. febr. 10. 14:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%
Jól érzik magukat így.Én nőként is szeretem a szinglilétet.Eljárnak bulizni,csajozgatnak,nincsenek kötöttségek.Ha találnak egy számukra értékes nőt,akkor majd ez megváltozik :)
2016. febr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
70%

Egyszerűen nem kellenek nekik teljesen random okokból kifolyólag.

Ilyenkor azt nem értem, az a legalább ugyanannyi egyetemista lány, hogyan van szinte mindig párkapcsolatban?

2016. febr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
81%
Ha nincs kényszer, minek fokozni a bajt? :)
2016. febr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
60%

2


A legtöbb csak kamuzik, de általában minden csajnak van legalább egy barátja extrákkal. Szingli pasi és szingli pasi között is van különbség, van amelyiknek nem jut csaj (ronda, vagy béna sz ismerkedésben stb.), és vannak azok, akik egyszerre több csajt kurogatnak.

2016. febr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
én jól érzem magam így. minél kevesebb helyen kell megfelelni annál jobb. van olyan, akiért feladnék ebből a hozzáállásból valamennyit és hajlandó lennék kompromisszumokra, de ritkán találkozom ilyen lánnyal. azt még hozzátenném, hogy csak komoly párkapcsolat érdekel, tehát nem csajozok, nincs szeretőm és nem is hiányzik. én most így teljesnek érzem az életemet. 25/F
2016. febr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
48%
Én szeretek hódítgatni.Annyi lány van a világban, élni akarok.24 éves vagyok.
2016. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
51%

Az egyedülálló férfiak 10%-a dugja az egyedülálló nők legalább 70%-át. Emiatt áll fenn az a helyzet, hogy sok nő foglaltnak hazudja magát, pusztán mert van egy dugópajtása. De ha egyébként nem is dugnak, az egyedülálló nők igen nagy részének már megvan a kiszemeltje, általában szintén az egyedülálló férfiak legjobb 10%-ából kerülnek ki a kiválasztottak, ez is jó ok arra, hogy eldurrogtassák a "kapcsolatban vagyok" rakétát. A többi férfi számukra hulladék.


Gyakorlatilag LEHETETLEN olyan nőt találni, aki mindentől és mindenkitől független lenne. Személyes tapasztalatom szerint egy egyedülálló nő vagy valami hírességbe, énekesbe, focistába, színészbe szerelmes, vagy valamelyik exük után sóvárog még mindig évek múltán is, vagy valami tök elérhetetlen pasasba vannak belezúgva, miközben normális életvitelű, normális értékrenddel rendelkező férfiak között mozognak mindannyian. Nekik csak az az EGYETLEN számít, és senki mást nem vesznek észre.


A röhejes, bicskanyitogató "elvárásaikról" meg hadd ne beszéljek, ami a külsőt illeti, amikor olyan nevetséges szűrőkön akadnak fent náluk a férfiak, hogy "nekem sötétbarna szemű pasi kell", így az olyanokat is kipenderítik maguk mellől, akik egyébként kék szemmel tökéletesen passzolnának hozzájuk. :D Vicc! Nem tudom, a nőfalkának mennyire tetszene, ha olyan elvárásokat állítanék, hogy nekem kizárólag #EFF5F8 RGB-színkódú hajszínű nő kell, és Photoshopban le is fogom ellenőrizni, vagy olyan, akinek maximum 34-35-ös lába van. Ha nem egyeznek a színkódok, akkor búcsút is intünk egymásnak. :D Na, ugye milyen röhejes szelektálás? "Barna szemű pasi", meh... És ez csupán egyetlen tényező, amivel több ezer potenciális férfit azonnal a szemétbe szortíroznak.

2016. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
44%
a nők lehetetlen elvárásai miatt ! illetve amit Mr ipkisz írt!
2016. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
70%
Ipkisz jófej vagy, én nő vagyok, egyébként először nekem nyílt ki a bicska a zsebemben a szövegedtől, de az irományod végére mégis szimpatikus lettél. lehet, hogy igazad is van. Hiába kicsit rosszul esett, hogy látod a nőket, de biztos van valami ebben a párhajhászásban, és a hülye elvárásokban is, amit írtál. nem tudom, azért nekünk sem könnyű ám, és nem rosszindulatból csináljuk ezt a mizériát. Más szempontból megnézve viszont: amint jön egy olyan pasi, aki tetszik, ez a sok előzetes elvárás megy a kukába! És azért nem vagyok elvárások terén az az elvetemült, amit leírtál.
2016. febr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
54%

ajjajj ipkisz téged nagyon csúnyán kikosarazhattak.... :D fáj az élet, mi? :(


amúgy nettó f-a-szság amit írtál, de ebbe már nem is érdemes beéemenni

2016. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!