Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek? Ez tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Ez tényleg hátrány?

Figyelt kérdés
Szeretnék komoly párkapcsolatot a kiszemelt nővel.A probléma viszont az hogy nincs külön lakásom vagyis a szüleimnél lakom.A lány is a szüleinél lakik.Egyik barátommal beszélgettem és azt mondta hogy ameddig nem veszek saját lakást addig nehéz lesz bárkit is találnom komoly kapcsolatra.Szerinte a lányok nem szeretnek szülővel egy fedél alatt lakni és sokkal jobban vonzódnak olyan pasikhoz akiknek külön lakásuk van.Dolgozom mint mozdonyvezető de a fizetésből nem nagyon futja nekem egy saját lakásra.
2016. márc. 2. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Szopás. Általában akiknek nincs lakásuk, azok ilyen foreveralone típusú férfiak. Te is az vagy.
2016. márc. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Szülőkkel nem is jó lakni, a barátom szüleivel meg tuti nem laknék. (Nem azért, mert bármi baj lenne vele, normális anyukája van.) De a barátom is otthon lakott/lakik, nekem van albérletem, így itt vagyunk mindig.
2016. márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A barátod elég előítéletes.

Nekem sose volt szempont, kinek mije van, nem rázom le, mert nem tudott saját lakást kicsengetni. Rettentően sokan vannak így vele.

Azt elvárom, hogy önálló legyen, ne anyuka törölje a fenekét, meg este ne vigye be neki a forró kakaót, ha érted mire célzok.

Amikor eljön a megfelelő idő, és össze akartok költözni, akkor eldöntitek, mi a legjobb, mit tudtok megoldani. Mondjuk ketten összedobjátok, ami van, és kivesztek egy helyes kis albérletet. Egy szoba-konyha elég kezdetnek, és ketten fent tudjátok tartani, egyedül átlagos fizetésből elég nehéz.

Akkor meg azért nem lenne csajod, mert egy kávéra se tudtok beülni. :P (Legalább is a barátod szerint.)


Normális nő, főleg ha ő is dolgozik, tisztában van vele, mennyi az átlagfizetés, és mire elég. És mégis, rengeteg átlagos keresetű pasinak van barátnője vagy felesége és családja. :)

2016. márc. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

Kíváncsi lennék a mai fizetésk mellett ki tud saját lakást venni vagy fizetni az albérletet egydül amíg a nő nem csatlakozik hozzá. (ebben az esetben a nő jár jól - minden szar hátrányt a lúzer férfire marad ő meg csak az előnyöket élvezi)


Ez már a nem a 80as évek ahol alanyi jogon kaphattál olcsón lakást, kamatmentes hitellel.

2016. márc. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem ez még 30 fölött sem kizáró ok. Kizáró az, ha valaki nem dolgozik, - úgy értem nem is akar, mert minek, jó ez így - vagy elveri az összes keresetét, eszébe se jut takarékoskodni, ebből következően nem is akar soha kilépni a mamahotelből...

Aki dolgozik, becsületes, az nem gond ha még otthon él, lényeg hogy legyenek tervei, hogy ha közös életre kerül majd a sor, akkor ő is tudja, és akarja az összeköltözést. Normális nő meg nem várja el hogy eltartsák, ő is beletesz a költségekbe, ha lehet a felét is.

N

2016. márc. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mozdonyvezető vagy? Király!


Amúgy ne hallgass a haverodra, mint mindenben, itt is hülyeség abszolútumokban gondolkodni. Nincsenek a "komoly kapcsolatnak" konkrét követelményei. Ha ti meg tudjátok oldani, akkor működni fog a kapcsolat. Nagyon valószínű, hogy kényelmetlenebb így, mintha lenne saját kecótok, de ez van. Ha érdeklitek egymást, vágjatok bele így, de azért mindenképp tűzzétek ki célként, hogy valamikor elköltöztök otthonról. Albérleten is lehet gondolkodni, nem feltétlenül kell saját lakás.

2016. márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Beviz Elek ***** válasza:

Kövezzetek meg, de szerintem sokmindentől függ.


Nekem sincs saját lakásom, de dolgozom az ügyön, pontosabban folyamatosan teszek.hogy elérjem a célomat.


Ha fiatal vagy és nincs lakásod, az teljesen normális dolog, nem mindenkit indítanak a szülők egy kecóval.

Ha elváltál és az asszony elvitte mindenedet, sajnos ez benne van a pakliban, mindent újra kell építened.


Ha 30-35 vagy és nincs semmid, egy komoly kapcsolatod nem volt hogy legalább albérletbe költözz, anyukáék házában nem tudtál annyit félrerakni hogy legyen valami a jövőddel, akkor már gond van veled. Ha nő lennék, biztosan nem állnék szóba olyan kannal, aki ennyi idősen sehol sem tart mèg, később sincs mit többet várni tőle.

2016. márc. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hülyeség ültesd magad mellé a mozdonyba aztán rögtön nedves lesz.
2016. márc. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minek neked lakás ha van egy egész vonatod. :D Viccen kívül én nem gondolnám hátránynak, szerintem normális dolog, és a mai világban nagyon kell figyelni a kiadásokra. Ráadásul a lakás és albérletárak is olyan szinten megemelkedtek, hogy köszönő viszonyban sincsenek a bérekkel.
2016. márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!