Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehetne egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne egyedülálló anyukákkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sajnos egy betegség miatt meddő vagyok(hosszú történet), így nem lehet saját gyerekem, viszont szeretnék. Az örökbe fogadás nem az én világom, így olyan nővel ismerkednék, akinek már van. Sajnos olyan társkereső nem tálaltam, ahol kifejezetten egyedülálló anyukák vannak fent. Akik fent vannak sima társkeresőn azok meg vagy gyerekes apukát keresnek, vagy idősebbet, mint én vagyok. 28F

2016. márc. 26. 19:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Ha jót akarsz és komolyan is gondolod, kisgyerekes anyukát keress, mondjuk 3 éves korú gyerekig. Akkor ő majd az apjának is tekinthet.
2016. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
játszótéren?
2016. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Játszótér nem is hülyeség, vagy a játszóházak. Amúgy a netes társkeresőn sok ilyet találsz.
2016. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

1. A társkeresőkön a bemutatkozó szövegedbe írd bele, hogy kisgyermekes hölgyet keresel.

Az meg nem annyira kizáró ok szerintem, ha valaki nálad idősebb korosztályt jelölt meg (pl. 30-35 év), a többségnél ez csak irányadó, nem kőbe vésett szabály. Lefelé egy-két év nem igazán számít.

Keresgélj kitartóan, de ügyesen. Például ha van lehetőség az adott oldalon a kereső funkciónál beállítani a gyermekek meglétét vagy számát, akkor érdemes ezt a szűrőt is alkalmazni, a kapott találatokat pedig türelmesen végigböngészni.


2. A játszótér, játszóház (és egyéb "gyereklelőhelyek") szerintem is jó ötlet; csak az alacsonyabb létszám miatt nem tudom, mennyi esélye van, hogy találsz olyan egyedülálló anyukát, akivel aztán majd tényleg jól kijöttök. A magam részéről több reményt fűznék a nethez, kifejezetten a magas taglétszámú oldalakhoz.


Sok sikert. :)

2016. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Azért valljuk be, hogy egy kanos 28-as ólálkodó férfi a játszóterek közelében inkább kissé kontraproduktív jelenség.
2016. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 omba ***** válasza:
100%
vegyél egy újságot, és ülj le egy játszótéren nézd, ki hogy bánik a gyerekével, kiért jön apuka, kiért nem - engem elég sok nő felszedett volna - szóval nem idegen az a műfaj ott.
2016. márc. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Játszótér jó ötlet. Egyszer voltam ott egy barátnőm gyerekével, tele volt a tér és csak nők, gyerekkel. Mindenki engem nézett, hogy jé, férfi.
2016. márc. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

5#: olyan jót nevettem, elképzeltem a jelenetet. :))

Jó a játszótér, játszóház, de nem tudom elképzelni, hogy ne legyen kétértelmű... Most komolyan, menjen oda, hogy segítek homokozni??

kérdező: Szóval, komolyan, szerintem ugyanúgy, ahogy gyereknélküli nővel ismerkednél. Ugyanott, ugyanúgy, aztán biztos, hogy lesz több olyan, akinek már van gyereke. Munkahely, hobbihoz kapcsolódó klub? Ne úgy indulj neki, hogy "most ismerkedni fogok, megyek keresek egy gyerekes anyukát", stb. Jönni fog, járj nyitott szemmel, ki tetszik meg, aztán ő is fel fog rád figyelni.

2016. ápr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Az öngyilkosságnak van tisztább módja is, mint a szingli anyákkal való ismerkedés....
2016. ápr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor már jópáran meghaltak volna....
2016. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!