Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehetne egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne egyedülálló anyukákkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sajnos egy betegség miatt meddő vagyok(hosszú történet), így nem lehet saját gyerekem, viszont szeretnék. Az örökbe fogadás nem az én világom, így olyan nővel ismerkednék, akinek már van. Sajnos olyan társkereső nem tálaltam, ahol kifejezetten egyedülálló anyukák vannak fent. Akik fent vannak sima társkeresőn azok meg vagy gyerekes apukát keresnek, vagy idősebbet, mint én vagyok. 28F

2016. márc. 26. 19:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2016. máj. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Bács-Kiskun
2016. máj. 3. 17:42
 13/17 anonim ***** válasza:
próbálkozz ask.fm-en. van jópár fiatal anyuka s egyesek már nincsenek együtt az apukával
2016. máj. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%

Igaz, hogy BAZ megyéről tudok példàt mondani de kb minden 10edik làny 20-33 közt egyedülàlló anyuka a Badoon.

Na de mivel léptem màr "kutyagumiba" pàrszor fogadd tapasztalatom, jó tanàcsom.27voltam én 22 a a làny 4a gyerek mikor összejöttünk, 17évesen szült az exem. Apuka 3hónap utàn hallani se akart a gyerekről meg az exemről, hivatalos( de csak részben igaz) magyaràzat mert fiatal volt a pasi (18). Az exem csalàdja nagyon zűrös volt, mind két nővére elvàlt szülei depressziós alkeszek (oda vissza összefügg) . Engem is kucsinàltak mint a gyerek apjàt. Egyik nővér féltékeny volt a kapcsolatunkra. Anyós jelölt beleszólt mindenbe. Exem nem szeretett dolgozni, minden munkahellyel baja volt, érzelmi alapon kizsarolt tőlem pénzt( vedd meg ezt azt majd segélykor megadom, amit megkapott és el is költött) Aztàn pénzesebbért elhagyott:(.

Ez volt a "gyere tart el a gyerekkel kategória.

Dohànyzott, na igen érdekes egyedül àlló anyukànak erre (is) tellik.Soknàl ki van ìrva,dohànyzik.

Màsik de hasonló kategória: gyerekkel akarta megfogni a pasit de nem sikerűlt.

Aztàn az elvàlt anyukàk kategória. Miért is vàlt el?? Pl férj agresszìv volt ivott..Az apuka zaklatni fog, vérszemet kap, hogy az ő gyerekét màs neveli...3szor futottam ebbe bele...Fenyegetőztek ....Sok ilyen pasi nem adja fel, volt pàrja visszahódìtàsàt.

Ennek kicsit fordìtottja: a làny elhiteti veled, hogy bejössz neki, hogy az exét tegye féltékennyé. Gyerek làtogatós napon ìrkàl neked úgy mintha nagy szerelembe lennétek, màskor hűvöskés.

Ujabb kategória: apuka külföldön gyerek anyàval, nem derűl ki de lehet anyuka (is) félrement , hiànya volt.

Szóval téged is meg győz menj ki, közben kezelgeti 3adik meg a gyerek apja. Ilyenkor "lóvés" apuka ha ithon van gyereket elhalmozza mindennel, te meg sz&@r ember vagy gyerek szemében.

Van olyan làny és gyerek szülőkkel lakik, mondja költözzetek össze...Ismerös pasi még exe gyerekét hozta,az oviból haza és vigyàzta exe félre ment....Majd elintézve ismerösömet egy hónap pihenőre (felfüggesztettet meg piszkàlva) nem fizette a szàmlàkat felélt a spajz készletet a gyerekkel.

Utolsó de legtisztàbb dolog: gyerek apja meg halt .....max az elhunyt szülei ugràlnak de az a legkisebb gond. SZÓVAL: tripla odafigyeléssel ismerkedj.

2016. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%
Ismerkedhetsz gyerek nélküli nőkkel, akik vállalják a spermadonoros terhességet. Úgy tényleg saját kis családotok lehetne, nem lenne másik apuka, aki visszajár gyereknézőbe, ... Egyébként meg bármelyik társkeresőn találsz ilyen nőket, fogalmazd meg ezt jól a bemutatkozásodban. :)
2016. máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
55%
Pedig jó fogás lennèl egy olyan anyukának akinek már van saját gyereke de már nem akar többet!
2016. máj. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
14es vagyok, leìrtam mire kell figyelni erre leppntoztok....Éljen a segìtőkészség!!
2016. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!