Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez már elég jelzés a férfinak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már elég jelzés a férfinak? Jól sejtem, hogy nem érdemes már reménykedni?

Figyelt kérdés
Kétszer írtam rá az illetőre facebookon (közös hobbi kapcsán). Mindkétszer órákat beszélgettünk. Az adatlapja alapján nem tűnik foglaltnak. Szerintetek ez alapján, ha tetszenék neki már mert volna írni ő is.. Nem? 2 hete nem beszéltünk. Én úgy érzem azzal, hogy ráírtam kétszer és személyesen ha találkozunk mosolygok már adtam elég jelet. Ti mit gondoltok? (a válaszokat én se föl, se le nem pontozom)
2016. ápr. 18. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy az adatlapjára nincs kiírva, hogy párkapcsolatban van, nem jelent semmit.

Ha 2 hét alatt egyáltalán nem keresett, akkor nem is igazán értem, mi a kérdés. Nagy eséllyel nem érdeklődik irántad. Persze, lehet, hogy csak nagyon félénk, de ha valaki ennyire nem tud tenni egy kapcsolatért, az szerintem régen rossz. Szóval, szerintem hagyd.

2016. ápr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos én is így gondolom. Köszönöm a megerősítést.
2016. ápr. 18. 16:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Vannak hímnemű barátaim, és sokat beszélgettünk arról, hogy mit tekintenek "jel"-nek egy nőtől. Számomra döbbenetes volt, hogy amit mi nők annak szánunk, az egy férfi számára az égvilágon semmit nem jelent. Kb. azt tekintenék tutibiztos jelnek, ha az ágyukba másznánk...

Szóval nem, egy férfi számára ez még abszolút nem számít jelzésnek a nő részéről. Ettől még persze könnyen lehet, hogy nem érdekled, vagy párkapcsolatban van, vagy bármi más, de az is benne van a pakliban, hogy lehetne több, csak még több (jóval több) biztatás kell neki.

2016. ápr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

háát, szerintem ha akart volna, ennyi alapján még ha nyuszi, akkor is keresett volna :/


simán lehet amúgy, hogy kapcsolatban van, sok ember (köztük én is) nem szokta ezt kitenni facebookon.

2016. ápr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb. két hete beszélgettem (utoljára) egy nővel Facebook-on, kb. fél éve találkoztam vele egy ügyben, akkor volt barátja. Elkezdte kb. 3 hete like-olgatni a bejegyzéseimet. Ráírtam, beszélgettünk, kiderült, hogy már nincs meg az akkori barátja. Tetszik, tetszett is már az első találkozásunk óta. Cseten beszélgettünk 2-3x több órát (nekem nincs kapcsolati státuszom kint). A csetelések után éppen elhatároztam, hogy elkezdem pedzegetni a témát, hogy esetleg találkozzunk. De jött egy hétvége és láttam, hogy kirakott kirándulós képeket, amin egy pasival volt, az saját kisfiával és a pasi kislányával. Nem volt sem összebújós, semmi olyan kép, amiből lejött volna, hogy milyen kapcsolatban vannak a férfivel ... Viszont elbizonytalanodtam ... pedig első találkozásunkkor is felmerült "sikamlós" téma és ő kezdte el a dolgaimat like-olni, valamint elcsetelgettünk, a régi barátjára azt mondta, hogy vége és nem mondta, hogy lenne új ... Vajon ebből a szemszögből mit kellene lépnem? jelzés volt felém, amit csinált, vagy csak véletlen?
2016. ápr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hívd el te őt, akkor majd kiderül. Lehet, hogy nem veszi a jelzéseket, lehet, hogy csak félénk, lehet, hogy nem érdekled... Ezt úgy is csak akkor fogod tudni kideríteni, ha "szembesíted a helyzettel". Szerintem nincs abban semmi kivetnivaló, hogy egy nő hívjon el egy férfit, lehet, hogy neki is imponálna. Ha visszautasít, akkor is tudni fogod, hogy legalább megpróbáltad, és nem azon fogsz sírni, hogy "mi lett volna ha..."
2016. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!