Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ennyire fontosabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ennyire fontosabb a külső mint a belső?

Figyelt kérdés

Sok csúnya pasi panaszkodik, hogy nekik szép és csinos barátnő kell.

Tegyük fel megkapják, de közben kiderül, hogy a nőnek rettenetes természete van, elviselhetetlen.

Az sem érdekli őket, csak mindenáron szép legyen?


2016. máj. 2. 13:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Nekem nem fontosabb, én utálom a nagyon szép és beképzelt pláza cicuskákat, egy átlagos nőt nem bántanék, de egy beképzelt nő nem sokáig maradna életben mellettem.
2016. máj. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

Őszintén?

By default igen, aztán rendre megszívjuk és csalódunk bennük, de a következő választásunknál ettől még a külső lesz az elsődleges továbbra is. Nincs olyan scenario, hogy csúnya lánnyal kezdünk pusztán a kedves és jóravaló természete miatt.

Röviden azonban igen, a külső fontosabb.

2016. máj. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
Szóval én nekem a belső fontosabb, mert sok nőt csak össze vernék, de nem dugnék meg! Ez a nőktől függ, pl. van egy nagyon szép beképzelt nő annak nem jósolnék semmi jót, egy rendes nővel, aki tisztelne, olyannal nem lenne probléma, csak gondolja meg többször is, hogy beszél és viselkedik velem, mert nem jó ötlet egy magam fajta lelki beteg és agresszív emberrel csúnyán beszélni, mert olyankor ütök, szóval egy beképzelt nőt csak verni tudnék.
2016. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Noren1989 ***** válasza:
56%

#2 +1

26/F

2016. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A kövérségemet lessszámítva nem nevezném magam csúnyának.

Természetesen én is megnézem a szép és csinos nőket/lányokat, mert ami szép az szép, nézni meg szabad.

Álmodozni álmodozhatok szép lányról, de nem vagyok naív. A fentebb leírt ok folytán gyakorlatilag esélyem sincs náluk.


A kérdésedre válaszolva: Ha éppen a világnak megfelelő ideál lennék, akkor sem érdekelne egy szép nő, ha elviselhetetlen a természete.

Ha egy hölgynek nekem tetsző benső tulajdonságai vannak (ami ugye egyénenként változik), tőlem akár egybeszemöldökű-kapafogú-bányarém is lehetne külsőre. A kívülállók véleménye sohasem érdekelt, így ebben az esetben sem érdekelne, ha jól el vagyunk egymással.

2016. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a belsőre figyelek mint a külsőre. Persze egy szintig mindenkinek fontos, a külső, és ez igaz a nőkre is.
2016. máj. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Kenzo Tenma ***** válasza:
71%
Fontos, mert az fog meg egy lányban legtöbbször, viszont a belső is fontos hiszen amiatt tudok hozzá továbbra is vonzódni. Tehát mindkettő fontos, jó kell legyen az összkép.
2016. máj. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
14%
Sajnos igen, bár én nem vagyok csúnya pasi, kifejezetten jóképű vagyok. De igen, nagyon fontos a külső, felőlem lehet egy hárpia is, ha gyönyörű és csinos a csaj, akkor szemet hunynék a rettenetes természete fölött.
2016. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Igen, a pasik többségének több, igen komoly csalódás kell ahhoz, hogy ne a külsőségek alapján keressenek csajt.


Ez magyarázat szokott lenni a sok elbaltázott házasságra is. Az első kibírhatatlan, elkényeztetett cicababát viszik oltárhoz, aztán elnézik minden szeszélyét.

Idővel lesz egy-két gyerek, a cicababa tovatűnik, a hárpia jellem megmarad, és mire észbe kap, egy lógó mellű, ráncos hasú, állandóan ordibáló döggel él együtt, és fizikailag fáj, ha haza kell mennie.


Aztán meg keres egy újabb cicababát, aki a szeretője lesz, és csodálkozik, hogy most már két hárpia teszi tönkre az életét.

Erre tehet egy lapáttal, ha lebukik (minő véletlen...), elveszi a szeretőt, akiből gyorsan hájas hárpia lesz, és lesz egy exfeleség két gyerekkel, akinek fizethet.


Szóval ja, a pasik úgy választanak, hogy a lényeg, hogy minél szebb legyen, aztán meg a jelleme miatt válnak el, ha a szép külső tovaszáll.


Ez már évezredek óta így megy, a nőknek elég, ha szépek, a pasik ennél többet nem is keresnek.


Az fogja meg az isten lábát, akinek a nője nem csak csinos, de kiderül róla, hogy kedves, gondoskodó és hűséges is. Aztán kérdés, hogy ilyenkor sikerül-e a farkán uralkodni, ha egy fiatalabb és szebb jelölt kerül az útjába, vagy belehabarodik, és felrúg mindent.


Utóbbi esetben jön a sírás, mert a jó feleséget eldobta, és kapott érte egy hisztis hárpiát, visszaút meg nincs.

Ebben az esetben szoktak az elvált pasik egy év alatt öt évet öregedni.


Hűséges pasi meg nincs, max olyan, aki előbb válik, aztán farkalja meg a fiatalabb csajt, de olyan nincs, aki egy életen át egy nőt akar.

Az még opció lehet, hogy megcsalja számtalanszor, de a nő eltűri, és működik a kapcsolat egy életen át. Ehhez már csak egy olyan nőt kell találni, aki képes ezt a megalázást elviselni, és nem lép félre viszonzásképp.

2016. máj. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
Engem pl. jobban felizgat szexuálisan egy átlagos kinézetű, kedves lány, aki félénk, meg kicsit bizonytalan, mint egy nagy képű, önelégült ribi, mert engem igazából nem a nők melle, meg segge érdekel, engem az érdekel, hogy egy nő mennyire kedves, mert ha kedves az imponál, viszont vannak olyan bunkó nők, akiket úgy megvernék konkrétan, hogy belőlük már a plasztikai sebészek se csinálnának többet jó nőt. Ez meg a másik dolog, hogy mai világban van ez, hogy azt mondják az emberek, hogy jó nő, vagy jó pasi. Szerintem nem a külsejétől, meg nem az anyagi helyzetétől lesz valaki jó nő vagy jó pasi, hanem, ha másokkal kedves, tisztelettudó vagy, nem alázol senkit, nem csúfolsz senkit sem, akkor jó ember vagy. De szerintem nincs jó nő, jó pasi, mert attól, hogy valaki jóképű, nagy mellű, sportos, stb. attól még egy kalap szart sem ér az én szememben, ha egy beképzelt, nagy pofájú, g**i az illető.
2016. máj. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!