Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, előny vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, előny vagy inkább hátrány, ha egyáltalán nem járok bulizni?

Figyelt kérdés

Egyrészt én nem is iszom, csak olyan van néha, hogy valakivel beülünk valahová egy sörre vagy koktélra, de az más kategória. Másrészt elég undorító emberek járnak sok helyre, és csak arról szól az egész, hogy ki fektet meg több nőt, illetve ki szed fel több palit... Na nekem ez nagyon nem fekszik.

Ettől függetlenül szívesen elmegyek kirándulni, sétálni, moziba, vagy akármi. :)

20/L


2016. máj. 17. 19:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan előny. :)26/f
2016. máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nálam mindenképpen előny.

Szintén nem járok ilyen bulizni, de a kulturált kimozdulásokat én is szeretem.


26/F

2016. máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Teljesen jó,sőt amiket felsoroltál az eléggé szimpatikus.
2016. máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod a választ. De valakinek előny, valakinek hátrány. Értelem szerűen egy bulizós, "másképpen" pörgős egyénnek te kicsit unalmasabb leszel az ő szemében. Szóval abszolút oké a dolog, ha olyan társat találsz aki szintén ezeket szereti akkor meg még jobb lesz. Meg ez attól is függ, hogy hol is keresel pontosan. Ha a kocsmában, ott hátrány, ha az interneten ott előny. Na jó ez az utolsó mondat nem teljesen igaz persze.
2016. máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Álmaim nője *.*
2016. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Normális nő úgy gondolkodik erről, ahogy te. Bár azért olykor-olykor nem árt kiereszteni a gőzt valami jó kis koncerten.
2016. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
minden este a nyakamon ülnél... nos ezt nem mondanám előnynek. Megunnánk egymást gyorsan, és még csak szabadidőm se lenne.
2016. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mindenképpen előny, mivel hasonló vagyok. Ahogy, mint látod, még sokan ilyenek.


7: az hogy jött ki, hogy minden este a nyakadon ülne, és nem lenne szabadidőd?

2016. máj. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Koncertre szeretek menni néha. :)


Attól, hogy valaki nem bulizik, még fel tudja találni magát. :D

2016. máj. 17. 21:53
 10/15 anonim ***** válasza:
Abszolut tökéletes
2016. máj. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!