Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, előny vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, előny vagy inkább hátrány, ha egyáltalán nem járok bulizni?

Figyelt kérdés

Egyrészt én nem is iszom, csak olyan van néha, hogy valakivel beülünk valahová egy sörre vagy koktélra, de az más kategória. Másrészt elég undorító emberek járnak sok helyre, és csak arról szól az egész, hogy ki fektet meg több nőt, illetve ki szed fel több palit... Na nekem ez nagyon nem fekszik.

Ettől függetlenül szívesen elmegyek kirándulni, sétálni, moziba, vagy akármi. :)

20/L


2016. máj. 17. 19:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Alap dolog, nem előny, és semmiképp sem hátrány.
2016. máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Szerintem előnyöd lehet csak belőle, mindenkinek imponál és könnyen találsz valakit hasonló érdeklődési körrel.

Az egyetlen érdekes kérdés az, hogy hol és hogyan lehet hozzád hasonló lányokat találni és megismerkedni velük?!

Igaz, hogy sokszor szívesen leszólítanám az ösvényen velem szembe jövő túrázó leányzókat de verítékemtől izzadtan, zihálva nem hiszem, hogy jó ötlet :)

2016. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez nekem kifejezetten előny. Én sem járok bulizni és a már általad is említett okok miatt. Úgy gondolom, csak olyan lányok járnak oda, akik arra a célközönségre vevők. Így én ismerkedési céllal oda nem mennék már. Nem is érezném jól magam olyan társaságba.


És tök ugyanez, mint nálad is. Én is szívesen elmegyek kirándulni, sétálni, moziba, programokra, rendezvényekre.

Én inkább a csendesebb, megfontoltabb lányokat kedvelem, akikkel lehet lógni és elmenni helyekre :)


Van kedved esetleg beszélgetni?

2016. máj. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Pont ismerkedek most valakivel. :S
2016. máj. 18. 10:39
 15/15 anonim válasza:
Elony
2016. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!