Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek erről? Sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Sok művészi srácot miért utasítanak vissza a lányok egy része, ha elvileg ez előny náluk?

Figyelt kérdés

Sok csaj azt mondja, hogy érdeklik a művészlelkű srácok. Viszont én azt látom, hogy elég sok ilyen pasi hoppon marad, mert vagy esélyt sem ad az adott lány vagy kihasználná a srácokat.

20 éves létemre még nem sikerült becsajoznom, pedig zenélek és írok is. És azt olvastam egy csomó helyen, hogy ez bejön a lányoknál. Pedig amint elmondom, hogy mit csinálok, akkor általában vagy vissza sem írnak vagy egyből lekoptatnak.



2016. jún. 1. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nálam kicsit sem előny, sőt inkább óvatosságra int, ha valaki azt mondja, hogy művész. Szép dolog, ha fest meg ír, meg lehet vele kiállításokra járni, viszont sokszor az ilyen férfiak olyan szinten álmodozók és nem megbízhatók, hogy lehetetlen velük komolyan tervezni bármit is. Inkább választok valami reálos srácot.

21/L

2016. jún. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok lány, de amikor a tesómmal dolgoztam együtt, és felhoztam a rossz munkamorálját, mindig az volt a válasz, hogy ő "művész". Szerintem a legtöbb emberben ez a szó nem kifejezetten pozitív emberi tulajdonságokhoz társul. Persze, ha valaki híres és gazdag, az más, de őt sem azért akarják, mert művész.
2016. jún. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
első jól leírta. meg az, hogy művész még nem mindenkinek ugyanazt jelenti. na meg az is kérdés, hogy ugyanaz a csaj mondja-e, hogy bejönnek neki a művészek, mint aki nem válaszol? mert ha csak statiaztikailag nézed, attól hogy sok csajnak bejönnek a művészek, még nem jelenti azt, hogy annak is, akivel épp próbálkozol. főleg ha nem olyan helyen keresel ilyeneket, ahol ilyen csajok vannak...
2016. jún. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A nők egy részének ez előny, a másik részének hátrány, a harmadiknak semleges. Ez mindennel kapcsolatban így van. Én is kicsit művészlélek vagyok, ezért nálam is előny, de ez csak egy szempont - Ha pl valaki író, de közben egy hűtlen hazudozó, akkor értelemszerűen nem ő lesz a társam. Érted, ugye?


Ugyanúgy, ahogy egy sportos lánynál fontos, hogy a párja is sportoljon (vannak kivételek persze), úgy egy "lustább" lánynak nem lényeges, hiszen ő az edzésre szánt időt inkább mással szeretné kitölteni.

2016. jún. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Az én tapasztalatim alapján a legtöbb "művészlelkű" srácból hiányzik a dominancia, a férfiasság. Márpedig arra szükség van. Nálam ezért nem működik.
2016. jún. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

1.: Miből gondolod, hogy csak álmodozók lehetnek ilyenek? Lehet, hogy titkon szeretnének mondjuk elismert festők lenni, de lehet, hogy mellette az orvosira járnak, mert az a céljuk és tudják, hogy ez egy jó állás lehetne nekik.

2.: A munkamorál mindenkinél más lehet. Mondjuk én nem szeretnék fizikai munkát végezni, mert nem vagyok egy olyan személy, aki bírná. Viszont a valóságban vagyok, nem gondolom úgy, hogy egyszer lehetne belőlem egy olyan személy, aki a világ meghatározó részévé válhat.

2016. jún. 1. 15:07
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ennek semmi köze ahhoz, hogy írsz és zenélsz is. Teljesen független attól, hogy milyenek a szociális skilljeid. Én is írok amúgy, vagyis írtam, most már nem, de nem látok összefüggést abban, amiről beszélsz.
2016. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Én is írok, úgyhogy nekem tetszene. :) Kíváncsi lennék rá, hogy te miket szoktál. A zenét is imádom. :)
2016. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Es csak azert irsz meg zenelsz mert az bejon a csajoknak?
2016. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

Párom zenél, mellette természettudományi területen kutat, DE! nem tartja magát művésznek, de még művészinek sem. Szereti, érdekli a zene, de ennyi. Nem ezzel menőzik, nem akar ezzel csajozni.

De van olyan ismerősöm is, aki komolyabban benne van ebben a világban, nos, ő igen erősen drogozik. Olyankor születnek a legjobb művei. És ez igencsak jellemző ebben a körben, noha nem jelenti azt, hogy enélkül nem lehetnek valakinek ilyen hajlamai.

Esélyes, hogy más nőknek is ez jutott eszükbe, illetve más nem túl pozitív jelzők, amikre kaptál pár példát.

Javaslat: ne azzal kezd az ismerkedést, hogy te művészi vagy. Ha szóba jönnek a hobbik, akkor elmondhatod, hogy szoktál írni, vagy játszol ezen meg azon a hangszeren. De ne ezzel akarj imponálni.

Az pedig ne haragudj, de elég kizártnak tartom, hogy egy orvos a vizsgáira készülés közben festő akarjon lenni. Ha elhelyezkedik a szakmájában, nem sok ideje lesz alkotni. Lehet, hogy érdekli, és rajzolgat néha, főleg az anatómiához nem árt egyébként, de nem lesznek komoly tervei ebben az irányban.

2016. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!