Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nők! Hogy nézett ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nők! Hogy nézett ki a legigénytelenebb ember, akivel az ellenkező nemből találkoztál?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen olyan, aki udvarolt nektek, csak nem tudtam, mi legyen a kategória.
2016. jún. 7. 22:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

Fekete dróthaj, foltos és keléses arcbőr, repedezett ajkak, rothadó és lepedékes fogak, vastag szemüveg, bamba ábrázat, majomarc, szőrös karok, szőrös hát, enyhe izzadságszag. Középiskolai osztálytársam volt. Azóta négy gyermek édesanyja, boldog családanya.


Úgyhogy nekem egy nő sem jöjjön azzal a pofátlan, hülyének néző szöveggel, hogy ők senkinek se kellenek.

2016. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ja erről meséltél de akkor valami történelmi személyhez is hasonlítottad
2016. jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

3-as, az az érdekes, hogy szerinted a kérdés rossz, mégis írtál, sőt vissza is jöttél, elég hamar, miután válaszoltam, szóval még az értesítéseidet is megnézted egy olyan kérdéssel kapcsolatban, ami szerinted gagyi. Innentől kezdve a baj nem velem van. (A kérdésem amúgy csendben történt, nem volt hangja.)


További válaszaidat ignorálom.



Ipkisz láb: milyen az a majomarc?

2016. jún. 7. 22:27
 4/18 A kérdező kommentje:
Észrevettem közben, hogy a 3-as nem ugyanaz a válaszoló, de a többi igaz.
2016. jún. 7. 22:28
 5/18 anonim ***** válasza:
#5: Julia Pastrana volt az.
2016. jún. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nálunk középiskolában volt egy lány, aki testalkatra olyan volt, mint a Warcraftból egy törp, ehhez társult a zsíros haj, előnytelen ruhákat hordott és a járása is olyan volt, mint Leonardo Dicaprionak. Konkrétan semmi nőiességet nem lehetett tapasztalni nála. Eddig ő a no.1 ebben a kategóriában számomra.
2016. jún. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Leonardo DiCaprio? Nem tudom, milyen az ő járása. :D De köszi.
2016. jún. 7. 23:14
 8/18 Sunshinedoll ***** válasza:
Utcán szoktam látni ezeket a derékig érő raszta hajú fehér bőrű pasikat, 10 éves fogkővel. Hát ők mondjuk elég gázak. Bár hál istennek nem jött még oda egy sem hozzám, mert nem tudom, meg tudtam volna-e állni rosszullét nélkül.
2016. jún. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én a kinézetet nem nagyon tudom leírni, mert az még hagyján volt, de a szaga..
2016. jún. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is.
2016. jún. 7. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!