Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nők! Hogy nézett ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nők! Hogy nézett ki a legigénytelenebb ember, akivel az ellenkező nemből találkoztál?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen olyan, aki udvarolt nektek, csak nem tudtam, mi legyen a kategória.
2016. jún. 7. 22:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Lány egyberuhában/szandálban hónaljkutya, a nagylábujjon határozott drótszőr. 10/7 volt a csaj ezeket leszámítva, ezért is vertem képzeletben a fejemet a falba -_-
2016. jún. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hú sok ilyet láttam már. Pl. ferde, nagy orr, kirohadt fogak, igénytelen öltözék és bűz. De olyan mértékben, hogy 5 méteres körzetben nem lehetett megmaradni a pasi mellett.

De találkoztam én már, alkatra csinos, fiatal, öltözékre átlagos lánnyal is...akinek a sárga bőrén, karikás szemén kívül, olyan szaga volt, hogy rosszul lettem a metrón. Nem izzadtságszag...hanem valami más. A testéből áradt a bűz. Mint egy 100 éves ápolatlan öregasszonyéból...

Vagy a rusnya fejű, rőt hajú, felpuffadt fejű, pocakos, koszos körmös pasi a buszon. Millió igénytelen ember szaladgál a világban.

2016. jún. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy a csövesek is beleszámítanak-e...

De plázában dolgoztam, láttam olyat, hogy ki akartak vitatni onnan egy embert, mert azt hitték, csöves, olyan igénytelen volt, aztán kikérte magának, mert ő ilyen-olyan kutató/matematikus, már nem is emlékszem rá, hogy pontosan micsoda, de vmi értelmiségi munkakör, és tudta igazolni, hogy lakik is vhol. Hát az tényleg úgy nézett ki, mint egy csöves, hosszú, szanaszétálló, zsíros, csatakokban lógó haj, ugyanilyen paraméterekkel rendelkező szakáll, piszkos, szétnyűtt ruhák, nagyon undorítóan sárga fogak, cigicsikk a szájban, elvakart bőr.

2016. jún. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Hajléktalanok nem számítanak. Köszi a válaszokat.


Utolsó kedvéért idézet egy ELTE-s tanszékvezetőtől: amikor a villamoson utazik sose lehet tudni, ki őrült, ki hajléktalan, ki kolléga.

2016. jún. 8. 14:08
 15/18 anonim ***** válasza:

Gimiben és általános iskolában volt néhány ilyen osztálytársam. Bűz, fekete szőr mindenhol, ez még semmi, de valamelyik tetves is volt. Bár ők lányok voltak.

Fiúk között közvetlenül nem találkoztam hasonlóval, szerencsére elkerülnek, de néha az emberi hülyeség taszítóbb tud lenni minden szagnál.

2016. jún. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk furcsa.
2016. jún. 8. 16:13
 17/18 anonim ***** válasza:

4#

Hidd el az ilyen nők hamarabb kelnek el mint a szépek, tapasztalat:) Engem is csak rugdostak odahaza.

2016. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

14-es:a tanszékvezetőd jó arc lehet,mert humora az van.

Ugyan nő vagyok,de van egy lány szaktársam,aki ha elmegy melletted,a helye is bűzlik,olyan szinten nem fürdik.Mert,hogy a lengyelek két naponta fürdenek-lengyel fanatikus-.Szerintem ha 5 mondatot megtanulna tűrhető kiejtéssel,többre menne.Előnytelenek és büdösek a ruhái,vizsgán is simán eljön mackóalsóban,felette elegáns blúzzal,cipővel.De olyan szöszmöszös mackóban,amikben utcára még a rajoskodó c. típusú állampolgár se jön ki,annyira rosszul néz ki.

Van egy csöves rocker ismerősöm,aki nemrég levágatta a haját és tűrhetőbben néz ki,legalábbis ápoltabbank.De előtte fú,volt,amikor nem volt bizalomgerjezstő látvány.Zsíros,fejhez tapadó haj,cigi és sörszag keveréke.Blöeee.

2016. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!