Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan társkereső, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan társkereső, ahol akadnak normális lányok?

Figyelt kérdés
Normális = intelligens, képes normális beszélgetésre, nem ribi, ne adj isten még a nem teljesen tökéletes kinézetű férfiaknak is visszaír.
2016. szept. 1. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, hogy amikor regisztrálnak, még ilyenek, de az óriási férfitöbblet ezeken a platformokon a legtöbbet megváltoztatja. Példa: van egy ismerősöm, teljesen átlagos lány. Regisztrált Tinderre, 3 óra alatt 30 match-et gyűjtött össze. Harmincat, pedig nem egy szépségkirálynő.
2016. szept. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Voltam társkeresőn, de elment tőle a kedvem, csak az számít, hogy milyen ruha van rajtad és hogy csücsöríts minden képen, lehetőleg minél kihívóbb pózban. Hányás.
2016. szept. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen ritka.

Egyrészt mert mindenki őket keresi, és ha valaki tudja ezeket használni, napokon belül levadássza őket. Máris törli magát, elvégre újra kapcsolatban van.

Sokan pár levélváltás után meg egyszerűen menekülőre fogják, mert mikor a 20. levélben érdeklődnek, hogy lenyeli-e, és mehet-e első randin az anál, akkor nehéz elhinni, hogy a pöcegödörben halászgatva kifoghatod az aranyhalat. A tényleg normális, nem ribi csajok többnyire egy-két hét reménytelen próbálkozás után feladják, és törlik magukat, plusz megfogadják, hogy az életben többé nem használnak társkeresőt, és lehet, hogy férfire se akar nézni egy darabig.

2016. szept. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy én ilyen vagyok. Soha de soha nem regisztrálnék társkeresőre. Én akiktől hallottam, hogy ilyen helyeken próbálkoznak, többségében számomra nem szimpatikus emberek. 21/L
2016. szept. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
# 4: azért érdekelne, számodra mit takar a szimpatikus pasi?
2016. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egy ilyenről sem tudok, Kérdező. A társkeresős csajok egy része kamureges, a másik felszínes és beképzelt hülye tyúk. Kerüld el jó messzire.
2016. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!