Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Egy csak látásból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy csak látásból ismert lányhoz hogy próbáltok közeledni?

Figyelt kérdés

Interneten? Élőben?

Egy kis saját sztorit írnék privátban ha valakinek van kedve segíteni:)



2016. szept. 5. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Az interneten kutakodni nagyon creepy, élőben meg csak akkor kezdeményeznék, ha van valamilyen közös pont.
2016. szept. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Attól függ hol szoktam látni, de egyébként élőben tenném meg az első lépést mindenképp.

Ha gondolod írd le a sztorit aztán elmondhatom róla a véleményem :)

2016. szept. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Helyzetfüggő. Ha az utcán látom, valószínűleg sehogy. Egyetemen közös órán melléülve könnyen.

De elég ritkán próbálkozom. Nem vagyok helyes, magas, izmos, így nem vagyok túl nyerő. Azért lelehet venni, hogy az embernek van e esélye.

2016. szept. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2016. szept. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MolotovPunk ***** válasza:

Sehogy,nem érdekelnek az olyan helyzetek.

Fosbukot meg nem használok. :)

2016. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!