Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon az ilyen férfi nem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon az ilyen férfi nem egy pszichopata?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy férfival, de nagyon furcsán viselkedik. Mindig mindennek úgy kell történnie, mint ahogyan ő akarja. Mindig csak akkor kell vele találkoznom, amikor ő akar, meg mindig késik, hiába beszélünk meg előre időpontot. Amikor összeveszek vele úgy tud kedveskedni, mint ha nem is ő lenne, de miután kibékülök vele ugyanúgy leszar és átver mint mindig. Mindketten 26 évesek vagyunk.
2016. szept. 26. 20:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Olvasd el amit írtál, és ha még mindig van kérdés, akkor veled van gond.
2016. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
31%
Ismerkedtek de már összevesztek?
2016. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
17%
Hát mért kell neked ilyen ? Ha bezzeg nem ilyen férfia az unalmas és eldobod magadtól -.-"
2016. szept. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Olyasmi.

Te viszont hülye vagy, ha ezek után tovább ismerkedsz vele.

2016. szept. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen, összevesztem vele, mert úgy éreztem hogy nem törődik velem, hogy én mit akarok. Emiatt többször is megszakítottam már vele a kapcsolatot, de mindig rám írt hogy béküljünk ki.
2016. szept. 26. 20:55
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Jó nagy hülye vagy, ha te meg mindig ki is békültél vele. F
2016. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Most is azt mondtam neki hogy soha többet nem akarom látni, erre fel küld nekem egy virágcsokrot.
2016. szept. 26. 20:56
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
neked fel sem tűnik, hogy ez a férfi téged úgy rángat mint egy bábot, ugye????
2016. szept. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%

Do you want an abusive relationship?


Because this is how you get an abusive relationship.

2016. szept. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
Én nem diagnosztizálnám, hanem qrva gyorsan kisétálnék az életéből és a látószögéből.
2016. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!