Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van olyan sok egyedüláll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan sok egyedülálló tisztességes, intelligens, normális, kedves, figyelmes átlagos kinézetű férfi manapság?

Figyelt kérdés
Csomó ilyen egyedülálló 30 év körüli férfit ismerek.. Mi lehet ennek az oka? Olyan furi nekem ez...
2016. okt. 17. 19:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Csak mert.
2016. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem tízezer forintért árulhatnád a tippeket a magányos nőknek, hogy hol találnak ilyet, mert nekem meg több barátnőm is van, aki egyedülálló, aranyos, kedves, csinos, törődő, és csak barmokkal futnak össze, ha egyáltalán sikerül randizni.
2016. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
37%
Mert nem kellenek a nőknek,ennyi. A nőknek a kihaénnem,bunkó,izmos férfiak kellenek,akik "izgalmasak",és nem kiszámíthatóan viselkednek...
2016. okt. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%
Itt vagyok helló. 28/F
2016. okt. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

Kereslet-kínálat.



A húgommal szoktam erről beszélni. Az ismeretségi körömben van egy csomó srác (akár magamat is beleértve), aki megfelel a fenti leírásnak, mégis egyedül van, és panaszkodik, hogy lehetetlen találni valakit.


Húgom azt mondja tele van olyan barátnőkkel, akik egy kedves, hűséges, intelligens, rendes srácnál már úgy vannak, hogy ha csak egy fokkal szebb az ördögnél, akkor jöhet, és a lányok is csinosak kedvesek...


Aztán valahogy ez a két komoly csoport mégsem talál egymásra

2016. okt. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
37%

Mert egy tisztességes, intelligens, normális, kedves, figyelmes nőnek tartogatjuk magunkat. :)

Mások nevében nem tudok válaszolni, de pl én azért vagyok egyedül, mert bár hiányzik egy társ, ettől függetlenül jól elvagyok egyedül is, nem keresek mindenáron párt magamnak. Másrészt elég kicsi a baráti köröm, ezért nehezen tudok ismerkedni ott, neten pedig sok nő csak elvárásait tudja sorolni órákon keresztül, aminek nehéz megfelelni. Vagy épp nem is akarok megfelelni. :)


30F

2016. okt. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%
azért mert egy random átlag nő előbb teszi be a popoját egy audi bőr ülésére, mint utazik haza bkv-n. Főleg ha kedvére válogathat a kényelem között a nem is 1 jelentkező közül.
2016. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
46%

Ha kérhetem mutass nekem egy ilyet. :)

Valahogy mindig az ellenkező kaliberű pasik találnak meg...

2016. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
30%

Én végre találtam ilyen pasit és nemis akarom elengedni :) Ő sem engem,mert én is ilyen vagyok(plusz még átlag feletti a külsőnk is:P).


Viszont nagyon sok időbe telt megtalálni.Azok a pasik,akik külsőre bejönnek,általában nagyképűek,buták,bunkók,csak szórakozgatnak velem stb.De nem adtam fel és most találtam olyat,aki jól is néz ki és értelmes,figyelmes,kedves is és nem szexre megy.


Amúgy nem értem,miért egyedülállóak sokan közülük.Lehet rossz nők között válogatnak...

20L

2016. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
34%
Érdekes, azok a férfiak, akik a fenti tulajdonságokkal rendelkeznek az én ismerősi körömben, kivétel nélkül párkapcsolatban vannak.
2016. okt. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!