Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van olyan sok egyedüláll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan sok egyedülálló tisztességes, intelligens, normális, kedves, figyelmes átlagos kinézetű férfi manapság?

Figyelt kérdés
Csomó ilyen egyedülálló 30 év körüli férfit ismerek.. Mi lehet ennek az oka? Olyan furi nekem ez...
2016. okt. 17. 19:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez a két komoly csoport nem létezik. "Csak egy fokkal szebb az ördögnél"... lol persze el ne hidd már nekik ... XD
2016. okt. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
82%

#10-es: az elmúlt 9 évet én is 2db párkapcsolatban töltöttem. Csak mostanra elmúltam 35...


Nem én akartam megint szigli lenni, és azt gondoltam, hogy majd találok egy kedves aranyos nőt, de valahogy ennyi idősen ez már kezd a lehetetlen küldetés szintjére kerülni

2016. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
55%
23 éves vagyok és a leírtak illenek rám, de átlag feletti külsővel rendelkezem. Ezen az oldalon is próbálkozom, de minden lány eltűnik egy idő után :D így kicsit nehéz ismerledni :D
2016. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
29%

Érdekes... :O

Én egy ilyet sem találok. Pedig ismerkedtem már pár 30 körüli és 30+ férfiakkal is.


Egy-kettőnek átpasszolhatsz, ha te már velük.

2016. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%

Magamból kiindulva azért, mert kisvárosban élek, egy ideje nincs már nagyobb társasági köröm (mindenki szétszéledt), értelmes/kulturált szórakozóhely sincs a városban, azért meg nem szívesen megyek el 20-30 km-ert, hogy egy teletömött discoban csapassam, amikor sosem voltam ilyen bulis emberke néhány alkalmat leszámítva.

A legnagyobb baj, hogy nincs olyan hely, ahová el lehetne járni, pl. közösségi terek, télen még koripálya sincs itt a városban (elvileg most tervezik, lehet már idén télen lesz) és mert ha van is ilyen hely, az emberek általában már partnerrel mennek ki/el, vagy pedig nem is ismerkedni mennek oda, esetleg eléggé Zs kategóriás mentális kapacitásúak lepik el, ezzel nem zárok ki minden lehetőséget, de szerintem manapság nem olyan könnyű értelmes emberrel megismerkedni, mint néhányan állítják. Ráadásul én személy szerint introvertált férfi vagyok, akinek szükséges a pozitív visszajelzés már az ismerkedés elején, hogy érezzem, "jó helyen vagyok, érdemes beletennem magam" plusz kezdetben nem oldódok fel könnyen, csak akkor, ha már érzem, hogy kinyilváníthatom a gondolataimat, mert egy húron pendülünk a nővel, eleve nyitott rám és nem az a tipikus mai bugyuta nőcske. :)

2016. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
60%
Hol van az a sok ilyen pasi? Egyetlen 30+os pasit ismerek, aki szingli, meg elsőre normálisnak tűnik, ő megpróbált megerőszakolni, róla ennyit. A többiek mind rég foglaltak :D
2016. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
74%
20 éves vagyok, sportolok, egyetemen tanulok, vannak céljaim, udvarias vagyok és kedves és segitőkész sajnos néha túlzottan! Érdekes mòd EGYSZER SE VOLT BARÀTNŐM vàrom a magànyos normàlis nőktől a vàlaszt akik egyedül vannak és balfszokba futnak.Kérdező fogadjunk hogy egy privát üzenetet nem kapok! Erről ennyit -.-"
2016. okt. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
19%
Mert sok van belőlük, így nagy a választék.
2016. okt. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Ez érdekes én azt hittem nem nagy a konkurenciám...
2016. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 OroszA válasza:
37%
Válasz a kérdésedben,azért mert "tisztességes, intelligens, normális, kedves, figyelmes",a kevésbé dekoratív lányok meg nem "játszanak".
2017. febr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!