Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért történik mindig ugyanaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik mindig ugyanaz?

Figyelt kérdés

Mindig ugyanaz a forgatókönyv, megtetszik egy pasi én is neki, nagyon jó érzés, aztán belémhasít valamiféle pánik és amit kapcsolatról lenne szó, nagyon megörülök, de nagyon ideges is leszek, mert olyankor mindig azt kezdem el érezni a pasira gondolva, hogy "minek járjak veled, úgysem vagyok elég szép" meg "nem is én kellek neked, csak bemagyarázod magadnak", meg "te jobbat érdemelsz, nem engem" és a szerelemmel párhuzamosan veszi kezdetét az önmarcangolás. Fokozatosan elkezdem leépíteni a kapcsolatot, a pasik meg sosem értik. Arra lettem figyelmes, hogy még ez tetszik is nekik valamilyen szinten...megy a se veled se nélküled vagy félévig, aztán eltűnök...lemondok a kapcsolatról...és utána szünet, amik kipihenem a történteket és jön egy újabb pasi akivel ugyanez megy...én nem is értem mi ez, de már nagyon zavar..6. pasi akinél ugyanez a koreográfia ment..és nem akarom, de tudattalanul mindig ebbe a csapdába esek bele!

Ha szerelmes leszek, az nagyon jó érzés, csak valahányszor ez megtörténik és össze jöhetnék valakivel, mindig megpróbálom józanul látni a helyzetet és szinte azonnal felismerem a hibákat, (ha vannak).Pl. volt aki egyszerre több nőre hajtott, és hát ott nem akartam egy lenni, aztán mégis rájött mikor eltávolodtam tőle, hogy én kellek neki...szóval...

Mindig azt érzem, hogy nem konkrétan én kellek, hanem vagy belémképzelnek valami teljesen mást, vagy pedig csak nagyon vágynak egy kapcsolatra, esetleg azért közelednek mert átlagos kinézetem van, és a szépeknél nem mernek próbálkozni..Szóval ez elég borzasztó...Nem tudok hinni senkinek...Pedig nagyon tudok szeretni...


2012. márc. 14. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Kerültél már olyan közel egy pasihoz hogy a félelmeidet megosztod vele?

Mert az okés hogy félsz de igy sosem lesz kapcsolatod.Nekem összeköltözésnél jöttek elő ezek a félelmek és én is megfutamodtam volna ha a párom nem segit.Elmeséltem neki hogy érzek ő pedig biztatott,segitett nővelni az önnbizallmam,bebizonyitotta hogy nincs okom félni.

2012. márc. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fejedben kellene először rendet tenni, és önmagaddal, belső értékeiddel tisztába jönni.

Miért érzed magad kevésnek, miért nincs önbizalmad? Miért félsz a szorosabb kapcsolattól? Lehet, hogy a felelősség-vállalás terén nem érzed magad elég erősnek? Egy nő bizony sok minden olyan pluszt felvállal egy társkapcsolatban, ami szingliként nincs. Pl. háztartásvezetés, stb. Lehet, hogy ezen a téren vannak bizonytalanságok benned?

Ezeket a kérdéseket kellene magadban tisztáznod, és a kellő önbizalmat, határozottságot előhoznod magadból.

2012. márc. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
engem is összehozott a sors egy ilyen lánnyal...amikor komolyabban elkezdtem volna közeledni hozzá,egyszerűen lepattintott ilyen hülye okokra hivatkozva...láttam rajta h bejövök neki,aztán mégis ellökött magától...te talán segíthetnél,h ilyenkor mégis mitől pánikolnak be a csajok? mer én nem értem ezt., egyszerűen nem...
2012. márc. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!