Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek hogy bele merjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy bele merjek vágni?

Figyelt kérdés

Eléggé félresiklott a magánéletem, volt egy első szerelmem akivel csak barátok voltunk, aztán én mondtam hogy többet akarok... nagyon csalódott voltam, depressziós is aztán már úgy voltam vele mindegy kivel de jöjjek össze egy lánnyal (akkor még szűz voltam) kb a legrondább lánnyal jöttem össze akit csak ellehet képzelni, nagyon sokára lett elég lelki erőm kilépni a kapcsolatból. Aztán megfogadtam utána az ellenkezőjét vagy egy jó csajjal jövök össze vagy senkivel. Megnőtt az önbizalmam is.

Azóta volt sok próbálkozás, randi, néhány alkalmi kapcsolat, de semmi komoly, nyáron volt egy olyan átlagos kinézetű lány akivel pont emiatt nem mertem összejönni, mert mi van ha nem Ő a tökéletes? és csomó jobb csaj van nála aztán megint nem lesz erőm szakítani stb.. aztán mondtam hogy ne találkozzunk, és igazából bánom már, mert lehet vele jól meglettem volna. Így fél év távlatból arra emlékszek hogy jól éreztük magunkat és kár hogy nem mondtam igent hogy járjunk.



Most ismét ott tartok hogy van egy lány akivel alakulnak a dolgaink, de ő is ilyen átlagos, nem csúnya, de nem is bombanő. Nem akarom elbszni, de bele sem merek vágni. Néhányszor találkoztunk, le is feküdtünk egymással.

Most ugyanazt érzem mint nyáron, hogy félek összejönni vele. De ugye egyedül sem lehetek örökké várni a csodára.



2016. nov. 17. 00:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Miert szerinted a fullos csaj nem ugyanolyan budoset szarik?
2016. nov. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!