Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális, ha már semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha már semmit sem tudok tolerálni a pasiknak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már olyan szinten belefáradtam abba, hogy senki se normális, hogy ha már egy rossz szót szól valaki, már tepsi, mert nincsen türelmem még egy olyan emberhez, aki csak felidegesít.

Sokat randiztam az utóbbi időben, és nagyon elegem lett.


Miért nem olyan senki, mint szeretném?

Vajon fogok találkozni egyszer olyan sráccal, akit tényleg kedvelek?


2016. dec. 22. 13:48
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
56%
Minek erőlteted ami nem megy?
2016. dec. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
79%

Lehet, azt gondolod te is, hogy neked tökéletes _jár_.

Vajon te tökéletes vagy?

2016. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
90%

Azért egész jó,hogy így le merik írni nyíltan a lányok saját véleményüket legalább itt.

Férfiként azt tapasztalom sok lány ki van ábrándulva,és nem lehet velük szót érteni.

Eleve a kisugárzásuk nem olyan,személy szerint boldogtalannak látom őket,így hát velük nem is próbálok beszélgetni.

Pedig nagyon sok szép lány van ahol én meg szoktam fordulni.

A belső harmóniát javaslom először rendbe tetetni.

Ez a rohanó világ ami szülheti,generálhatja a problémát.

Elnézést ha tévednék,de én is ember vagyok.

2016. dec. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A legrosszabb ***** válasza:
23%
Úristen, mennyi beteg nő jár ide...
2016. dec. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom, miért kell ennyire lehurrogni.

Tökéletes ember nincs, de olyan igenis van, aki valaki számára tökéletes. Pl én sok éve nem találok hibát a páromban. Van, amiről tudom az eszemmel, hogy más hibának látná, de engem abszolút nem tud zavarni, szóval számomra tökéletes. (Ő ugyanezt mondja rám.)

Akkor jobban tettem volna, ha az exemmel maradtam volna, akinél éreztem, hogy nem stimmelnek a dolgok, de hát "úgysincs tökéletes, be kell érjem vele"?


Kérdező, nem vagy köteles senkivel együtt lenni. Ha úgy érzed, szakíts, ha úgy érzed, ne randizz.

Ha örökre egyedül maradnál is, azzal se ártanál senkinek, szóval csináld, ahogy jólesik.

2016. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
30%

Leírok pár példát, hogy mik szoktak zavarni.


Legtöbbször az fordul elő, hogy ezzel helyett evvelt használnak a férfiak. De sokan vannak, akik nem értik a ba és a ban között a különséget.


De nem csak nyelvtani hibáik vannak, sokan valami számomra idegen nézet szerint élnek. Népszerű a pozitív, optimista hozzáállás mindenféle dologhoz, na meg a mérgezőnek ítélt emberek kerülése. De elterhedt a bevonzós dolog is.


Rengetegen vannak, akik túl vannak pörögve, programot és terveket egymásra zsúfolnak, másoknak gőzök sincs arról, mit szeretnének, vagy tudják, csak nem tesznek érte.


Mindenfajta szélsőséget kizárok, ez mind politikai értelemben, mind akármilyenben, akár intellektuális értelemben, akár testalkatra vagy megjelenésre értve.


Tehát ha valaki csak a munkájának él, csak a kutyájának él, a bringázásért vagy az egészséges életmódért él kizárva. Az is, aki csak miattam akar élni.


Azok is, akik eddig nem éltek, és most jött rájuk az utazhatnék és az új dolgok felfedezése.


Azok a huszonévesek is, akiknek eddig nem volt barátnőjük, vagy munkájuk, vagy még nem éltek egyedül.


Sokan hisznek valamelyil összeesküvés elméletben, vagy vallásosak. Szintén mind kizárva.


Sokan rendkívül zsugoriak, mások hitelek halmoznak fel.


Rengeteg szenvedélybeteg van. Ez nem csak drog vagy alkohol, hanem szerencsejáték is lehet(online póker) vagy dohányos, de kávéfüggőből van a legtöbb.


Persze vannak a szimpla bulizósok is.


Az is kiesik, aki olyan hülye, hogy bárki kihasználja. Érzelmileg, anyagilag, akárhogy.


A drága hobbisokat is kizárom. Pl rengetegen fotóznak. Nem bírom a fotósokat.


Azokat is kizárom, akik sok mindent utálnak. A nőgyűlölőkből rengeteg van, de sokan utálják a zsarukat például.


A focistákat vagy akármilyen sportdrukkert kizárok, azt is, aki fogad rájuk.


Azt meg a leginkább, ha valaki titkol valamit a külsejével kapcsolatban, és ez a találkozón derül ki. El sem tudjátok képzelni, mennyi férfi hazudik a fogáról, tűzfoltokról, sebhelyről, anyajegyről, pluszkilókról, kopaszodásról.


És mindegyik azt a szöveget mondja, hogy úgy gondolta, ha megismerem majd nem fog számítani.


Ami így eszembejutott még az az, hogy sok különélő férfinak az anyja főz, és hetente többször beszélnek telefonon, és velük töltik a szabadidejüket.


Van, aki túl bizalmas viszonyban van a lánytesójával.


Szóval mindenféle furcsa dolog van, nem érzem ezeket nagy elvárásoknak.


Hozzám hasonló férfit keresek. Minden téren.

2016. dec. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen normális. Minden pasi hülye, csak te vagy helikopter.
2016. dec. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A legrosszabb ***** válasza:
78%
#16: Te látod egyáltalán, mit írsz, ember? Férfiként ne gondoljam rólad, hogy egy elmebeteg őrült vagy ezzel a fájdalmas gyűjteménnyel, amit felhalmoztál ide? Olyan kritériumkombinációkat támasztasz, hogy ezeknek együttvéve lehetetlenség megfelelni. Ti, önmagatokat "normálisnak" gondoló nők mindnyájan ilyenek vagytok. Listát írtok, kipipáljátok, ami jó, ikszelitek, aminek nem felel meg a férfi. Például miért ne lehetne valaki sportrajongó, vagy miért ne tarthatná valaki heti rendszerességgel a kapcsolatot a szüleivel? Atyaúristen! Tudod, feltételt támasztasz a szélsőséges gondolkodás ellen, miközben a kis novellád maga is igencsak szélsőséges. Nem jönnék össze veled, mert gyanítom, ezek mögött a szempontdúcolás mögött a nagy űr tátong a fejedben, én meg fényévekre kerülöm a hozzád hasonló, sült csodagalambra váró, nyújtani soha semmit nem képes álművelt nőket. Puszi! 33/F
2016. dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A legrosszabb ***** válasza:
67%
Jav.: emögött*
2016. dec. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
92%

16-os én téged nem ki ,hanem bezárnálak :D

Gyönyörű lista. Igazából nem férfire van szükséged ,hanem segítségre vagy békélj meg azzal ,hogy jó neked egyedül is.

2016. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!