Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális, ha már semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha már semmit sem tudok tolerálni a pasiknak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már olyan szinten belefáradtam abba, hogy senki se normális, hogy ha már egy rossz szót szól valaki, már tepsi, mert nincsen türelmem még egy olyan emberhez, aki csak felidegesít.

Sokat randiztam az utóbbi időben, és nagyon elegem lett.


Miért nem olyan senki, mint szeretném?

Vajon fogok találkozni egyszer olyan sráccal, akit tényleg kedvelek?


2016. dec. 22. 13:48
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
60%

#16: van rajtad kívül olyan ember, aki ezeknek mind megfelel?


"Azt meg a leginkább, ha valaki titkol valamit a külsejével kapcsolatban, és ez a találkozón derül ki. El sem tudjátok képzelni, mennyi férfi hazudik a fogáról, tűzfoltokról, sebhelyről, anyajegyről, pluszkilókról, kopaszodásról."

Engem még soha egy nő nem kérdezett ilyenekről :D

2016. dec. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 mikeXxX ***** válasza:
43%
Ha neked normális hogy így nem lesz senkid akkor mondhatjuk normálisnak :) !
2016. dec. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
56%

Kedves Kérdező!

Nagyon kíváncsi lennék, mondjuk arra a legutóbbi esetre (ami ezen kérdést is kiváltotta belőled), nagyban segítene eldönteni a kérdést. Hiszen ha jól látom kapsz hideget is meleget is.

Akár ide ki, akár csak privátban elmesélhetnéd a szorit. Előre is köszönöm a válszod!

2016. dec. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
23: Milyen legutóbbi eset?
2016. dec. 23. 12:50
 25/38 anonim ***** válasza:
56%

23-as vagyok. Bár hívtak már szebbnek is. :)


Arra gondoltam, hogy biztos volt most egy olyan eset a napokban, ami arra kéztetett, hogy kitedd ezt a kérdést. Ergó a napokban egy srác valami rosszat tett vagy mondott, ami miatt te megsértődtél vagy kiábrándultál belőle.

Arra kértelek a korábbi hozzászólásomban, hogy elmesélhetnéd pontosan mi történt. Hogy jobban megértsük, hogy te vagy túl szigorú a férfiakkal vagy teljesen jogos a kiábrándulásod belőle/belőlük.

2016. dec. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem egy konkrét esetről van szó, hanem ez sorozatos, mivel sokat ismerkedem.

Engem az is zavar, ha pl. egy pasi néha eltűnik, és nem is válaszol vagy 2 napig, de közben meg egész nap fent van facebookon... Vagy az, ha kérdez valamit, de a válasz már nem is érdekli, és elkezd megint magáról beszélni, számomra ez nem ismerkedés. Azt is utálom, ha valaki sosem mond semmit magáról, és szó szerint faggatni kell.

De ezek még apróságok, ezeken túl tudom éppen tenni magam.


Ami már jobban zavar, hogy pl. sokan a neten akarnak ismerkedni, és irtó ritkán akarnak találkozni, szerintem ez nagyon furcsa. És ilyenkor jönnek a szokásos dumákkal, hogy jaj hát most nagyon fáradtak, elfoglaltak, de fogunk majd találkozni...

A bunkóktól is kiráz a hideg, akik egy értelmes mondatot nem tudnak összerakni, és azt hiszik, a külsejük elég ahhoz, hogy lefeküdjek velük.

Hitegetőkkel is volt már dolgom, akik nem bírták volna megmondani, hogy nem akarnak semmit, pedig sokkal egyszerűbb lett volna, csak olyanokat mondtak, hogy nagyon tetszem nekik, jófej vagyok, és majd kialakul még, hogy mi lesz... Na köszi. Nekem nincs kedvem hónapokat/éveket várni a lehet, hogy semmire.


Sorolhatnám még, de a lényeg az, hogy idegesít egy csomó minden, mert senki nem tud úgy kommunikálni, mint egy normális ember.

2016. dec. 23. 13:46
 27/38 anonim ***** válasza:
56%

Igen, ez így jogosnak hangzik, ahogy leírtad most. A kérdésed viszont félreérthető volt. Teljesen másképp is lehetett értelmezni, és a válaszokból az jön le, hogy mások is félreérthették.


Már nehogy félre értsd nem ismerkedni szeretnék, de kíváncsi lennék mennyi idős vagy és hogy talán rég óta vagy szingli hogy ilyen sokat ismerkedsz? Illetve hogy online vagy szórakozóhelyen szoktál ismerkedni?

2016. dec. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Persze, hogy félreértették, mert az itteni sok frusztrált csávó egyből a legrosszabbat feltételezi mindenkiről.


21 vagyok, és igen, elég régóta vagyok szingli. Neten ismerkedem, vagy egyetemen, máshonnan nem.

2016. dec. 23. 14:15
 29/38 anonim ***** válasza:
70%

Én nem mondanám magam annak, mégis félreértettem. :)

Kifejezetten életvidám vagyok, dőt talán nagyon is. De têny, hogy sok hozzászólóból rí a frusztráció.

2016. dec. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
95%

Elmesélek egy történetet:

3 éve szingli voltam. Sokat ismerkedtem, de valahogy sosem jött össze normális pali. Egyszer megismertem egy velem egykorú férfit. Nagyon rendesnek tűnt, értelmes, kedves, elég jóképű is volt,megegyezett az értékrendünk is, de valamért mégis kicsit félénk volt, sokszor bizonytalan. Szinte hogy csak ez volt vele a gond. Az ő bizonytalansága rám is átragadt. Ő is hasonlóan frusztrált volt mint itt sokan. Így nekem kellett néha kezdeményezni, mert rájöttem, hogy ezen lehet változtatni, épp én fogom neki megadni az önbizalmat. Így is lett.

Most nekem van a legrendesebb, legszeretőbb barátom. Aki duzzad az önbizalomtól, és mellette én is.

Több mint egy éve együtt is élünk, és öszintén mondhatom h boldogok vagyunk.

29N

2016. dec. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!