Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes olyanokkal ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyanokkal ismerkedni társkeresőn akik 70-100 km-re laknak?

Figyelt kérdés
Kezdem feladni az ismerkedést, már elmúltam 25 és a férfiak nem tolonganak értem, legalábbis itt a szülővárosomban nem. Hiába ismerkedek társkeresőn, összejött az évek alatt pár randi, és mind pocsék volt. Azt is észrevettem, hogy nagyon sok itteni férfi anyagi biztonságot vár el a nőtől (járjon át ausztriába dolgozni, ezáltal legyen pénze egyedül élni, legyen autója, jusson neki utazgatásra). Én nem felelek meg az elvárásaiknak. Eddig esélyt sem adtam a messzebbi jelentkezőknek, pedig van pár nagyobb város a közelben, talán több esélyem lenne párt találni ott. Csak azon szoktam fennakadni, hogy majd hogyan oldjuk meg a randikat. Oké, hogy az elején ő eljön hozzám, de ha komolyodik a dolog pár alkalom után, akkor vágyni fogunk arra hogy lakásban töltsük az időt, szex, együttalvás, filmnézés, közös reggelik... Viszont én szüleimmel lakok, és nem hozhatok haza senkit pár órára sem. ( kár is lenne ezen vitázni, ők ilyenek tiszteletben tartom) Szóval nyilván az lenne belőle egy idő után, hogy hétvégente nekem kell elutazni hozzá, feltéve ha nem hasonló gondjai vannak, mert akkor tényleg megoldhatatlan a kapcsolat. De kicsit viszolygok ettől, hogy ennyi kilómétert vezessek egyedül minden hétvégén. Vagy vonatozzak? De akkor meg az állomástól a lakóhelyéig körülményes az odajutás, hacsak nem jön értem, meg visz ki mindig. Szóval macerás az egész így, hogy mindig nekem kell majd mennem, és a költségekről még nemis beszéltünk. Vagy ha szerelmes leszek el is felejtem ezeket az apró problémákat?
2017. jan. 18. 14:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

És mi lenne, ha megpróbálnál a magad lábára állni?


Szerintem nem túlzó elvárás egy pasitól, hogy a nő legyen képes az önálló életre. Nem csoda, ha 25 évesen nem tudod eltartani magad és ezen valaki fennakad.

2017. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az a fő probléma, hogy lényegében egy kamaszlány szintjén éled az életed, a szüleid határozzák meg a lehetőségeidet. Ha én egy korban hozzád illő férfi lennék, és meghallanám, hogy a szüleid nem engedik, hogy felvigyél valakit hozzátok és te még nem költöztél el, akkor nem akarnék veled ismerkedni. Akik "tinilányra" vágynak, azok velük is ismerkednek. Akik meg felnőtt nőt keresnek, azok számára fontos, hogy a párjuk minden szempontból felnőtt legyen.
2017. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Szerintetek 110 ezer forintból hova költözzek? Gondolom akkor az lenne a baj, hogy ugyanúgy nem lehetünk kettesben, mert ottvannak az idegen lakótársaim. Sokat nem javítana a helyzeten, csak kidobnék havi 50-60 ezret szobára.
2017. jan. 18. 15:05
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A távkapcsolatok nem működnek.
2017. jan. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
6%
Idejönnél hozzám, összeköltöznénk, élnénk, mint hal a vízben. Elfelejtenéd a problémákat, dúlna a szerelem... :D
2017. jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Akor működhet, ha együtt tudtok lakni. 70-100 km nem az a távolság, hogy, na van két szabad órám, átugrom.
2017. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
5 de szánalmas vagy!! Én nem mennék bele ilyenbe..
2017. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

25F Ez lemaradt. :D


5-ös voltam.

2017. jan. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
# 7 Nem költöznél össze a pasiddal?
2017. jan. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

A távolság nagyon sok mindenben akadályozni fog, úgyhogy azt mondom, hogy nem érdemes.

Kezdve azzal, hogy csak hétvégente találkoztok, és így elég nehéz megismerni egymást. Egész odáig, hogy sose fogjátok tudni, mint csinál a másik egész héten.

Lehet telefonálni, meg ott a skype, de az teljesen más, mint átugrani egymáshoz, és összebújva megnézni egy filmet.

Sokszor nem lesztek ott egymásnak, mikor szükségetek lenne a másikra, mert nem úgy működik, hogy egy telefon, 10 perc, és ott vagy.


És természetesen vannak olyan extra költségek is, amik megint meggondolandóvá teszik. Annyit biztos kifizetnél benzinre, mint egy szobabérletre.

Arra se nagyon alapozz, hogy a pasi beleszáll ebbe a költségbe.

Úgy meg eleve nagyon kínos ismerkedni, hogy te ott alszol nála, ő meg fel se mehet hozzátok.


Azt pedig megint ne hidd, hogy az ország másik felén nem lesz egy-két pasinak elvárása az anyagi biztonság. Belefuthatsz olyanokba, akik alig várják, hogy ők költözzenek hozzád, mert ott biztos gyorsan talál munkát, most meg Mucsaröcsögén már öt éve munkanélküli.


Nem tudom, pontosan hol élsz, de azért annyira nem lehet az kisváros, hogy ne sikerüljön ismerkedni.


A helyedben inkább azon változtatnék, hogy a határon túl is nézelődnék. Én 130 km-re élek az osztrák határtól, de így is volt olyan, aki Bécsből betalált, hogy nincs az olyan messze. Csak annyi, hogy ki volt töltve az adatlapomon, hogy beszélek németül, és jött a kapás. :)

2017. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!