Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor sorozatban 4 nő 5 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor sorozatban 4 nő 5 év alatt azt mondja egy 31 éves férfinak, hogy nincs meg a kémia, akkor nagy a baj és adja fel a, , csajozást"?

Figyelt kérdés
26 éves koromig ne volt senkim, azóta 7 nő is volt, ebből 4 kapcsolat, de mindegyik rövid volt. Összejöttek velem, egyik 1 hónap, másik 2, 3. 6 hónap, és volt 1 éves kapcsolatom. Mind a 4 től megkaptam kitől 1-2 hónap után, kitől 1 év után, hogy nem volt meg a kémia. Nem érezték azt, a tüzet. Nem volt szikra. Szexre jó volta, tetszettem nekik, igényes, magamra adó, káros szenvedélyektől totálisan mentes, dolgozó, többdiplomás férfi vagyok. Persze vannak hibák, túl rendes vagyok, kinyalom a nők fenekét.Az a szörnyű, hogy egyiknek utána egy ronda, iszákos, dohányzós link férfi jött, na abba halálosan szerelmes az exem. Van értelme még próbálkoznom vagy ez a 4 már intő jel, hogy baj van? Az a baj, ha flegma vagyok, az is átüt, hogy megjátszom, mivel egy rendes férfinak tartott mindegyik, sokan papucsnak. Nem volt elég magabiztos férfi.
2017. jan. 20. 22:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
"több diplomás férfi vagyok" - ezt meg nem tudom minek kellett kiemelni, ahhoz hogy ki milyen jó pasi, ahhoz a "többdiplomádnak" elég kevés köze van. Ha annyit írtál volna egyszerűen, hogy 'diplomás' már az kevésbé jelentette volna, hogy magasan hordod az orrod. 30/N
2017. jan. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A diploma nem ad emberséget,nem ad szeretet!

Az hogy hogyan bántsz egy Nővel minden elárul rólad!

2017. jan. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nincs szikra = nem érzi a férfi-nő polaritást köztetek, nem tud rád férfiként felnézni, a "logikus" dolgoknak (diploma, rendesség, káros szenvedélyek hiánya stb.) ehhez semmi köze, nem ezek kellenek a vonzalomhoz; ettől még nem kell feladni, csak ezen változtatni (önbizalom növelése, PUA, életstílus, gondolkodásmód stb.)
2017. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

,, Akkor keress egy vegyész csajt."


Ez a bökkenő, hogy a voltpárom egy bizonyos Dóri, aki bizonyosan vegyészmérnök. Sőt, tutira az.

2017. jan. 21. 21:54
 15/15 A kérdező kommentje:

,,Egyébként pedig kizárt, hogy elég szenvedélyes és férfias voltál az ágyban"


Csapnivaló voltam, folyton lelankadtam menet közben. Bajom nincs, 4 urológushoz jártam éveken át. Szervi gond nincs, egyszerűen ilyen vagyok. De ezt egy okos nő tudja kezelni és nem kezd el hisztizni, vagy visszarohanni a ,,kőkemény,, exhez.

2017. jan. 21. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!