Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon hol lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon hol lehetne ismerkedni FEKETE nővel?

Figyelt kérdés
Angol nyelv nem gond, de hol kellene? Internetes társkeresőben nem találtam sehol, pedig biztos tanul pár hazai egyetemeken, viszont vidéken lakom :( Belső szerint teljesen mindegy milyen a külső viszont azért mindenkinek csak van egy ideálja és szerintem szexy, izgató a sötét szemük, nagy sötét mellbimbó udvarjuk, göndör hajuk, stb.

2017. jan. 21. 01:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Debrecen Egyetemváros
2017. jan. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt pár néger évfolyamtársam egy budapesti jogi karon.
2017. jan. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Népszínház utcában (a Blaha közeli részen) a villamos megálló környékén valamiért előfordul sokféle idegen, köztük feketék is. A közelben van egy afrikai étterem a Bérkocsis és a Bacsó Béla kereszteződésénél, igaz azt mintha -afrikai- férfiak üzemeltetnék, de mikor elmentem előtte nőket is lehetett sokszor látni. Arra nem tennék viszont, hogy egyetemre járó afrikaiak gyülekezőhelye, akkor is ha amúgy teljesen normális hely és a kaja is finom.

Vagy facebookon keress rá orvostanhallgatókra, nézd meg az ismerőseiket, biztos előbb-utóbb lesz afrikai is.

2017. jan. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!