Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi gyakori, hogy egy 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi gyakori, hogy egy 23 év körüli nő azért szingi, mert olyannal már nem kezdene párkapcsolatot, akivel semmi esélyt nem látna házzasságra a későbbiekben?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok, kíváncsi vagyok ez mennyire gyakori. Legtöbbször nincs olyan akivel bármennyi esélyt is látnék házasságra, olyan kapcsolatba pedig már nem mennék bele amiről tudom, csak pár évre ideiglenes.

2017. máj. 17. 18:18
1 2
 11/15 Interferencia ***** válasza:
Én úgy látom, hogy nem gyakori, bár nem túl nagy és alapos mintavételezés alapján mondom ezt. Szerintem ez a normális hozzáállás, én is ezt követem férfiként, nálad kicsit idősebb korban.
2017. máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#9 hát erre gazdasági diplomával és 2 nyelvvizsgával inkább nem mondok semmit, szomorú ha valakinek a család mellett a karrier nem megy. nekem max akkor nem, mikor még a gyerekek kicsik.


#10 ha most, 23 évesen megismerkednék azzal a személlyel, akkor leghamarabb 26 évesen házasság és leghamarabb 28 évesen 1. gyerek.

2017. máj. 17. 18:56
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom hányan lehetnek, de ez egy jó hozzáállás.


Kiélted amit egy párkapcsolatból ki lehetett, most már nincs szükséged próbálkozásokra, tudod mire van szükséged, és csak azzal éred be! Legjobb gondolkodásmód szerintem!


Meg aztán a szingli az annyit jelent, hogy ha szükségleteid kívánják, akkor egyéjszakás-szexkapcsolat stb is belefér, bármi ami komolytalan, de a test kívánja. Mindened megvan, ha kellene.

2017. máj. 18. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam. 25 éves koromig én nem akartam még házasodni, ezért nem is kerestem párkapcsolatot. Utána már nyitott voltam párkapcsolatra, de a környezetemben nem volt jelentkező, így végül 28 éves koromig voltam szingli. Aztán 32 évesen mentem férjhez. A férjem 4 évvel idősebb. Neki több barátnője volt előttem, bár sosem kérdeztem mennyi.
2017. máj. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#9-es nem azt mondta,hogy nem menne neki, hanem nem vágyik rá.


Én sem vágyom családra egyáltalán, és gyereket sem szeretnék. Nem azért, mert karrierre vágynék, egyszerűen csak nem szeretem a gyerekeket.


Mindettől függetlenül teljesen rendben van,ha más nők 26-30 éves korukban házasságra és gyerekre vágynak. Nem vagyunk egyformák, ennyi az egész.

2017. máj. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!