Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalak használati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalak használati szabályai? Többi lent

Figyelt kérdés
Első sorban lányok válaszát várom. Vannak a társkeresési oldalakon íratlan szabályok? Azt tapasztaltam hogy egy adott társkeresőn 10-ből 9 lány még csak arra sem méltat hogy visszaírjon. Általában ilyenekkel szoktam rájuk írni hogy: "Szia, tetszett az amit magadról írtál, szerintem hasonló az érdeklődési körünk és imádom a barna szemeid(vagy valami bók ami épp illik rá) Szeretnélek megismerni, ha nincs ellenedre." Esetleg ezzel a stílusú szöveggel lehet a baj? Szerintem nem létezik hogy 10-ből 10 csajnak olyan szinten legyen visszataszító a képem, hogy még csak vissza sem ír. Nem nézek ki rosszul (abszolute nem egyéni vélemény.) személyiségem is tökre rendben van (nem 1-2 barátom van, alapvetően egy átlagosan népszerű srác vagyok) mégsem ad nekem esélyt egy lány sem. Mielőtt valaki félre értené, nem hiszti szempontjából írtam ezeket le, csak tanácstalan vagyok hogy ez mégis miért lehet?

2017. szept. 12. 16:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, zöld kezet kapott mindenki, ma megpróbáltam egy másik megközelítésből a dolgot, remélem kapok választ. Jobban bele gondolva igazatok van és tényleg sablon szöveg volt, megpróbáltam még személyesebbé tenni, hogy lássa a lány hogy komolyak a szándékaim. Bók nélkül is szerintem egy kedves levelet hoztam össze ami kellőképp pimasz és érdekes szerintem ahhoz hogy választ kapjak rá :) Ha beválik, meghívom egy csokira a kedves válaszadókat :P
2017. szept. 13. 15:53
 12/17 anonim ***** válasza:

Ma mégis kiemelted a kérdést. Mit írtál most nekik?


Másik... Minek írsz 10 embernek? Én max 3-4-nek írok egy hónapban, ha épp írok, van hogy egynek se, és abból kb 1 az ami ismemrkedés célzatú. Komolyan azt gondolod hogy nem érződik rajta hogy akinek írsz az pont a 127-dik, és ha nem ír vissza akkor a 128-dik jön utána?

2017. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg érződik, ha valaki ezt nagyiparban tolja... Eleve nincs ideje meg energiája egy embernek ráhangolódni valakire, ha 100 másikkal foglalkozik. Mit gondolsz, az eredményes magántanárok és terapeuták miért csak 5-6 emberrel foglalkoznak egyszerre intenzíven? Nem tudsz ezer felé szakadni, egyrészt ki is égsz, mert nem olyan, mint annak, aki csak érintkezik a munkája során emberrel, mivel beszélsz vele, adsz a személyes oldaladból is, másrészt meg azt sem tudod, ki mit mondott neked, csak ha visszakeresgélsz. Amennyire én tapasztalom, minden emberrel úgy igazán társalogni vagy kettesben dolgozni egy külön atmoszférát teremt. Ehhez neked ott kell lenned agyban, és nem csak válaszolgatni, miközben másik 10-el szórakozol a másik chatablakban. Más az, mikor valaki ezer éves barátod, és más egy idegen emberre ráhangolódni. Online is. Személyesen meg már meg sem említem, hogy felkelek az asztaltól és otthagyom a picsàba, ha nekiáll mobilozgatni kedvtelésből.
2017. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A kritikusokat (pl. #10) kérném, prezentáljanak egy-egy maguknak írt, számukra elfogadható bemutatkozó levelet. Kíváncsi vagyok. :)
2017. szept. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%

#14

Kértek már, mikor visszaírtam az egyik sablonra, hogy ezt tényleg komolyan gondolja... Meg is tettem.


Mutass egy profilt, adj mellé 10 percet, és olyat rittyentek, amiben lesz annyi figyelmesség, kreativitás és tartalom, hogy egy nem retard tud és akar ia rá írni. Nem vagyok újságíró, közöm sincs hozzá, de rájuk szokták mondani, hogy képes a Duna egyetlen kavicsáról oldalakat írni. Na, ez is ilyen. Én képes vagyok elengedni magam és gondolkodni, ötletelni az infók alapján. Lehet, hogy ciki lesz, lehet, hogy húzza a másik a száját, de hogy tutira neki szól, és tutira fektettem energiát bele, azzal nem vitatkozhat.


Aki meg odavág egy igazolványképet, nulla leírással, az meg amúgy sem érdekel(bár valami random szart oda is ki tudok találni, ami talán érdekli, mivel van egy halom önismereti kérdés a neten, amit pl.csapatépítésnél is szoktak használni, és amiből elég egyet feltenni, egy valamire való ember képes belőle elkezdeni egy érdekes beszélgetést (Pl. Kiben/miben hisz és miért? Aki erre eg, szóval válaszol, az ne mondja, hogy bennem a hiba, mert egy felnőtt embernek, ha nem lé van az agya helyén, van erről egy komplex, átfogó véleménye.)), én is joggal várok el korrekt üzenetet, mert legalább ilyen hosszú kisregény ott áll, hogy ki vagyok, mi vagyok. Meg egy tucat kép. Fogyatékosnak kell lenni ahhoz, hogy valaki erre ne tudjon mit reagálni.

2017. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Értem mit mondasz 14-es vagy hányas voltál bocsi. Intervallumot alapból nem is mondtam. Nem tudom miből feltételezted hogy a 10ből 10 csajt nem egy 2-3 hónapos intervallumra értem. Hetente kb. 2 csajra írok rá de még lehet azzal is sokat mondok. Tisztában vagyok vele hogy ezt nem lehet úgy csinálni hogy ezer csajra ráírok, mert ha vogja csak 20 és visszaír az lesz mint mondtad.. mindegy nem is ecsetelem, igaz az amit mondtál, csak ez rám nem vonatkozik :) köszönöm azért a tanácsod. Egy levél engem is érdekelne hogy ki mit írna és hogy az mennyiben tér el az én elképzeléseimtől.
2017. szept. 14. 18:50
 17/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, én úgy gondolom, pár értelmes mondatot bárki össze tud hozni. Nem kell kisregény, mert azt nyomtatott formában szeretek olvasni, nem az interneten ismerkedési céllal. Lehetőleg legyen megszólítás (pl. Szia), lehetőleg értelmes mondatok legyenek (csak egy külföldinek nézem el, ha töri a magyart, egy magyar anyanyelvűnek nem, a helyesírási hibákat egy szintig elnézem, mert a korombeliek nem a legaktuálisabb szabályzat szerint tanultak, de azért ne legyen a hibák miatt értelmezhetetlen a szöveg), érződjön ki a szövegből, hogy megnézte az adatlapomat, fotóimat, kiírásomat, érdeklődési körömet... Ha pl. facebookon akar valaki ismerkedni, akkor említse meg, hogy hol bukkant rám, pl. látta egy hozzászólásomat egy csoportban, oldalon, vagy van egy közös ismerősünk?... Legyen valami témaindító, amivel elindulhat egy beszélgetés. Az nem elég, hogy tetszem a fotókról, azok csak 2 dimenziós képek. Lehet, hogy egyébként ezen kívül semmi közös témánk nincs, ez sem baj, csak akkor nem egymást keressük, és nem kell rám írni, csak mert lyuk van a két lábam között.

Ki lehet szűrni Mr.Kétségbeesettet és Mr.Casanovát is. :-)

2017. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!