Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki amiatt regisztrál társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki amiatt regisztrál társkereső oldalakra mert máshol már nem tud ismerkedni, de ott sem jár sikerrel az magányra van ítélve?

Figyelt kérdés

Sok olyan ember lehet,aki nem nagyon tud máshol ismerkedni,mert tegyük fel a munkahelyén aki számításba jöhetne az foglalt vagy más korosztállyal dolgozik együtt.

Aztán a melóból ismét haza,majd következő nap megint meló és így megy hétről-hétre.

Aki emiatt is regisztrál társkeresőre,de ott sem sikerül párt találnia az az ember már magányra van ítélve?

Ismertek ilyen embereket?

Sok ilyen magányos ember lehet?



2018. nov. 23. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Hány éves vagy?
2018. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én :D Nem szeretem a társkeresőt, személyesen szeretem ha alakul, de ha nincs annyira a közelben olyan ismerős, akkor ok, regisztráljunk társkeresőre. Meg is tettem, tényleg próbálkoztam, és aktív voltam, sok levelet írtam, sok nőnek, nem igazán voltak sikerélményeim.

Már kicsit belefáradtam, meg fura is nekem az egész helyzet, hogy a társkeresőn sokszor egy válaszra se méltatnak, sokszor a semmiből eltűnnek, stb.


Úgyhogy vagyok inkább egyedül, aztán majd alakul magától, vagy nem, és veszek pár macskát. :D


29/F

2018. nov. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ez a helyes mentalitás, én is így vagyok vele. Humorral, hobbikkal, barátokkal foglalom el magam, nyitott szemekkel járok. Úgysem lehet erőltetni. (a társkereső weboldalakat rühellem)
2018. nov. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Hát aki béna az mindenhol béna,aki meg nem az nem ilyen egyszerű.
2018. nov. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Aki ronda az mindegy hogy tarskeresőn vagy személyesen próbál ismerkedni ! Az eredmény ugyanaz lesz ! Nulla !
2019. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az még nem próvált kb semmit, és naaaagyon kevés önismerettel rendelkezik, ha 'semmi se jön össze'.
2019. jún. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a társkeresők manapság már nem a társ találásról szólnak (azaz a fél éjszakás kalandról max). De odakint az életben azért akadnak még lehetőségek, piacon, buszon, melóhelyen, buliban. Csak nagyon nyitott szemmel és szívvel kell járni.
2019. jún. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sok a kamu profil, meg a társkereső oldal robotja aki rádír hogyha fizettél már érjen is valami, sokan más képével regisztrálnak vagy más nemen más néven más korral, legutóbb egy 31 évrs pasira ráírtam mert helyes volt, én is úgyhogy gondoltam miért ne. Erre elkezdi hogy ő 45. És mikor elküldtem még őneki állt feljebb mikor én meg 23 vagyok. Betegek azok kb 80% ba. Ha ki tudod őket szűrni...van értelme biztos. Én belefaradtam. Vagy foglaltak, vagy másik 8cal beszél egyszerre vagy amúgy meg van 2 szexpartnere. hát köszi, de jó nekem ez egyedül mint ez. Ha türelmes vagy, vagy könnyen lapozol eleinte humoros is ez, de engem idegesít ami ott megy.
2019. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!