Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány évesen sikerült neked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen sikerült neked kimászni abból ha nem találtad a megfelelő társat az életben?

Figyelt kérdés

Én úgy látom, Ha szép vagy akkor, semmi gondod nincs az életedben.


pl: egy szép nőnek tördékét kell dolgoznia a munkahelyén, amíg egy kevésbé szép nőnek sokkal többet kell tennie, mondania hogy elismerjék.



Kapcsolatok terén is ezt látom, középsuliban (mert itt éleződik ki a harc) volt osztálytársaim akik jól néztek ki rengetegszer kinevettek a hátam mögött, hogy nekem nincs senkim és egy szánalmas, zárkozott magányos farkas vagyok.


Igaz nem tudták, mert nem látszott rajtam, hogy a szüleim nem a legjobbak a világon (alkohol, veszekedések, szegénység) meg sok minden rátett, kevés önbízalaom stb. De ennek elenére szeretem őket, mert felneveltek és hiába xar volt a gyerekkorom, de elfogadtam, hogy ez van. És ennek hála máskép látom a világot.



Most 24 évesen, is keresem a megfeleő partnert de nem találom, tinder, házibulik stb.


És legtöbbször csak a pofont kapom, hogy mit képzelek, és kinevetnek .


------


Volt 3 lány azt évek alatt akik, járni szerettek volna velem de abszolút nem tudtam elképzelni velük az életem. Így nem mentem bele.



---


A nyáron volt egy koncert smin becsajoztam, de bebuktam, mert dobtak a végén és azóta, félek kicsit, hogy megint kevés leszek.



Nem akarom, ismét másmnak mutatni magam, mert akkor buktam a randipartnerem.



2018. dec. 4. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
most akkor mi is a baj? már három nő akart veled járni, csak neked nem kellettek. ezekszerint akkor nincs gáz, majd akar veled járni más is.
2018. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
43 éves vagyok és nem találtam meg a megfelelő embert.Pár éve már nem is foglalkozom ezzel a dologgal.Egyedül nyugodtabb az életem, és nem szeretném már senki miatt sem feladni a nyugalmam.
2018. dec. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Majdnem 50 vagyok, és kétszer hittem azt, hogy megtaláltam. Mind a két esetben kiderült, hogy csak túlgondoltam a dolgokat. A pasik nem életre szóló társat keresnek, csak az adott pillanatban jól akarják érezni magukat. Akkor épp veled, aztán mással, hogy változatos legyen a szexuális életük is.
2018. dec. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sincs semmi gondod az életben, ha nem azonosulsz a fájdalommal, amit saját magadnak hozol létre. :)
2018. dec. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
#3 - Ez nem igaz, én férfiként pont nem ilyen vagyok. Én tartós kapcsolatot szeretnék, ha megtalálnám azt a lányt akivel együtt lehetnék akár életem végéig, nagyon boldog ember lennék. Tudom 22 évesen ilyeneket kimondani, hogy életem végéig tartó szerelem viccesen hangzik, de én erre vágyom, nem arra, hogy kiprobáljak több tucat lányt.
2018. dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5: Megtalálhattál volna korábban is - már csúnya, öreg vagyok.
2018. dec. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mióta csalódtam azóta nem vagyok teljes. Bármit csinálok estéként elkap a magány érzése.


Lehet jönni itt a hobbyval, mert van hobbym a kerékpározás egész nyáron tolom, ilyenkor már nem nagyon. De amikor egész hétvégeén egyedül vagy az valami katasztrofális. És a család szülők, tesók is kevesek a jóléthez.



3 lány korábban, volt útobbi csak kalandott kereset és kapcsolatban van, de lehet lefekszem vele annyira kivagyok....

2018. dec. 4. 20:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy egy szép lánynak könnyebb a munkahelyén. Persze ha térdelve épít karriert, akkor igen, de egyébként mindenkinek ugyanolyan kemény az élete. (31/F)
2018. dec. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!