Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férfiak! Hogyan viseltétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogyan viseltétek válás után, hogy az imádott és mindennél jobban szeretett kisgyereketek ki került a képből?

Figyelt kérdés

Hogy már csak hetente,kéthetente láthatjátok.

Hogy nincsen rá többé napi szintű hatásotok.

Semmit nem tudtok róla a nem vele töltött időn kívül,míg addig az egész életetek csak róla szólt.

És hogyan lehet ezt feldolgozni?



2020. ápr. 16. 22:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
44%
Nem került ki. Meg sem merte volna próbálni a volt nejem.
2020. ápr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nemtől függetlenül nem engedi ezt meg senki, ha tényleg szereti a gyerekét. ÉS a bíróság sem fogja ezt megengedni komolyabb - és valós - ok nélkül.
2020. ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Oké,de nem mindehol ilyen erős a keret.

Én is elértem a heti 2-3 napot,de az akkor sem ugyanaz hogy én viszem meg hozom minden nap oviba meg viszem jatszóra meló után.

2020. ápr. 16. 23:09
 4/24 A kérdező kommentje:

Amúgy 2. Fokon már 50% az apa nyer gyerek elhelyezésnél.

Erről mit tudtok?

2020. ápr. 16. 23:11
 5/24 anonim ***** válasza:
64%
Tehát el akarnád szakítani az óvódás gyereket az anyukájától. Neked sem a gyerek boldogsága a lényeg, hanem a saját önzőséged.
2020. ápr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
39%

#5


Ezt te honnan veszed? Ezt honnan szűrted le? Sehol nem szerepelt ilyesmi, csak a láthatási jogot szeretné a kérdező megkapni.

2020. ápr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Erdekes felvetés 5ös.

Szerinted mi a jobb a gyereknek?

Ovi után hazamennek,odad neki a muter egy tabletet,legyél el majd esti rutin fekvés?

Vagy ha ovi után megy jatszóra,edzésre ha szeretne,gitár órára majd esti rutin és felolvasott esti mese?

2020. ápr. 16. 23:20
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Elváltatok, hogy a fenébe lehetne minden ugyanúgy.

Ne pereskedik, semmi értelme.

Tavaly volt a lányunk esküvője, ugye a gyerek hosszú távú kapocs.

Még nem bunkóság erőszak, méltánytalanság visszaüt.

Mindig ott legyél, ha kellesz.

Kelleni fogsz.

Fizikailag se költözz messzire.

Nekem ez sokba került, de nagyon bevált.

Úgy próbálj megállapodni, hogy ne csak hétvégére Essen a látogatás

Nálunk kéthetente péntek-kedd, vagy fordítva volt a dolog.

De 10 éves kora körül majd mindennap átsétálhatott hozzám, akár csak egy fél órára, aztán meg hazakísértem.

Nyugalom!

2020. ápr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%

Te egy szuper apuka vagy, sok fater azért panaszkodik h nem tud csajozni mert a volt asszony állandóan rásózza a porontyot.


Sajnos csak ennyit tudok hozzáfűzni :(

2020. ápr. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
6-os, onnan veszem, hogy meg akarja nyerni a gyerekelhelyezést, ő írta. Tehát el akarja perelni a gyereket az anyjától. És bármilyen jó apa is valaki, ha egy óvódás kisgyereket elszakítanak az anyjától, az nagyon megviselné.
2020. ápr. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!