Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férfiak! Hogyan viseltétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogyan viseltétek válás után, hogy az imádott és mindennél jobban szeretett kisgyereketek ki került a képből?

Figyelt kérdés

Hogy már csak hetente,kéthetente láthatjátok.

Hogy nincsen rá többé napi szintű hatásotok.

Semmit nem tudtok róla a nem vele töltött időn kívül,míg addig az egész életetek csak róla szólt.

És hogyan lehet ezt feldolgozni?



2020. ápr. 16. 22:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

#10


Vannak kivételek is, bár itt gondolom nem, de létezik. Kollégám egyedül neveli a gyerekeit, igaz ott anyuka lelépett külföldre, amennyire tudom megírta, hogy nem is kíváncsi a gyerekeire. Ritka, de létezik.

2020. ápr. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
78%
11-es, és nem viselte meg a gyerekeket, hogy elszakadtak az anyjuktól? Értem, hogy itt ez a helyzet, és kész, de attól még a gyerek megszenvedi. 3 felnőtt is van a környezetemben, akik anya nélkül nőttek fel, vagy csak ritkábban találkoztak az anyjukkal, mert az apánál lettek elhelyezve, és mindegyikük lelki és párkapcsolati problémákkal küzd. És lehet, hogy a kérdező úgy gondolja, hogy a gyereke anyja rossz anya, de attól még a gyereknek ő az édesanya, akihez ragaszkodik, akit szeret.
2020. ápr. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
76%

Ha gyerekként el lettem volna szakítva édesanyámtól, biztos, hogy beleőrültem volna.

Egy anya-gyerek kapcsolat mindig szorosabb lesz, mint egy apa-gyerek kapcsolat.

Egyébként ha eddig az édesanyjával élt, szinte 100%, hogy nem fogják kiszakítani a megszokott környezetéből még másodfokon sem.

2020. ápr. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi kisvarosban eltunk,apa kb 10 percre lakott tolunk.A gyerekek 7 es 5 evesek voltak.Az apjuk akkor jott,amikor csak akart,hetkoznap,hetvegen,este,reggel,nem szamitott,soha nem pampogtam,hogy most nincs lathatasi ido.A gyerekek akar hetente tobbszor is talalkoztak az apjukkal,sokszor mentek at az o lakasaba is.A lathatasnal sem ragaszkodtunk a biroi vegzesben leirtakhoz,mert a volt ferjem negy muszakban dolgozott,nem is tudta volna kethetente pontosan meghatarozott idoben elvinni a lanyait.Mindent oszevetve,alig latta kevesebbet a gyerekeket,mint amikor egyutt eltunk.Ehhez persze kellett az is,hogy semmifele okom nem volt tiltani tole a oket.Mindig is jo apa volt.

Aztan amikor becsajozott,rogton megcsappant a latogatasok szama,-de persze nem szuntek meg-es a mai napig jo kapcsolatban vannak.A lanyaim maguk mondtak,hogy semmifele traumat nem okozott nekik a valas.Kerdezo,csak te tudhatod,milyen a kapcsolatod a volt paroddal,ha meg lehet beszelni vele,es egyeb korulmenyek is adottak,megprobalhatjatok ezt a fokozatos elszakadast.Sem a gyereknek sem neked nem jo ez a sokk-szeru valtozas,ha addig szoros volt a gyerekkel a kapcsolatod.

2020. ápr. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont azért hagyom ott a gyerekem apját, mert alig töltött időt velünk, így nem hiszem, hogy nagy törés lesz. Egyébként akkor viszi majd, amikor akarja, én nem fogom korlátozni.
2020. ápr. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Oké.

Akkor hogy képben legyetek az én szitummal.

A gyerekkel 80%ban én foglalkoztam mert az én munkaidőm 8-16ig h-p-ig.

Az exemé meg 5.30tól 15ig havi i szabad hetvegével.

Ez azt jelenti hogy hazaert 4re volt velünk 3 órát és 7kor feküdt le aludni.

Míg en fürdettem vacsiztattam elaltattam a gyereket.


Az új helyzet az hogy már van új palija és mivel a pali a gyerekkel együtt vállalta őt,szerinte én feleslegessé váltam az ő életükben mert az új pali is jó apa lesz,és jó lenne ha leszállnék a heti láthatás állandó követeléséről meg a gyerekemről való informálódasról.

Ennyire beteg elme lett.

És ahogy írtam a gyerek elmondja.

Nem ül le vele anya rajzolni,gyúrmázni,játszó az nuku sose volt vele,közös program semmi.

Ezért akarom kimenteni a gyerekemet ebből a meló kaja alvás életből amiben él az exem a palijaval meg a gyerekemmel valami leszakadt alberletben,miközben nekem meg itt a gyönyörű nagy lakásom zöldövezet közepén.

2020. ápr. 17. 22:13
 17/24 A kérdező kommentje:

Persze az is jogos,hogy egy 5 evesnek kell az anya,így van.

Úgyis csak 6 kor felett rendelnek ki pszichiátert aki elbeszélget vele és leszűri a lényeget.

6-7 éves kora előtt én sem tervezek drasztikus lépéseket,de nem fogom hagyni hogy a posványba taszítsák a gyerekemet,lehúzzák magukhoz míg velem lehetne teljes boldog élete is.

2020. ápr. 17. 22:22
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem lehetne megbeszélni, hogy minden nap te mennél érte az oviba, utána elvinnéd edzésre, játszóra vagy akárhova és az esti rutinra hazavinnéd? Ha válásra kerülne a sor, én nagyon örülnék, ha az apuka továbbra is ki szeretné venni a részét a gyerek életéből.
2020. ápr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Szerinted nem próbaltam?

Nem szó szerint lett kimondva de a mondandó lényege az volt,hogy azert nem járható út ez,mert így nem tudna a gyerek kellően elidegenedni tőlem ha túl gyakran vagyok vele és nehezebben fogadná el az új faszit apjának.

2020. ápr. 19. 22:30
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én exemnek sikerűlt elvenni tőlem a fiukat. Nagy törés volt! Azt hiszem soha nem fogom kiheverni. És totál ellenem neveli. Nem is akar látni. Ennél rosszabb érzés nincs a világon! Biztos megérdemeltem.. Azt hittem nem lehet ilyet és de!
2020. okt. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!