Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért van ez hölgyeim??

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez hölgyeim??

Figyelt kérdés

Válás közepén vagyunk..A sztori hosszú...(nem megcsalás)

Az érdekelne,hogy mikor közös program van a gyerekkel(játszóház,közös vásárlás stb)

Tökre olyanok vagyunk mintha semmi nem történt volna!Ha eggyütt a család...kicsimnek,szívemnek szólít..óvatosan hozzám ér.. Utána már a nevemen..Holott azt mondta nem akar már tőlem semmit..Ezt el is fogadtam,és ha együtt is vagyunk csak a fiamra figyelek,és nem becèzgezem..Nem is keresem,csak a fiam miatt írok neki,hogy jól van e stb..Szóval elfogadtam a döntésèt tiszteletben tartom..Szóval hölgyeim..Ez miért van?Csak megszokás,vagy van még érzelem..?????

Köszönöm a válaszokat! Akiről szó van 26 éves lány.



2022. jan. 18. 13:21
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
97%
Megszokás.
2022. jan. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nyilvánvaló, hogy van még érzelem…
2022. jan. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
90%
Jó eséllyel megszokás, vagy a gyerek miatt csinálja. Bár én nem tenném, kár félreérthető jeleket adni, meg hamis reményt ébreszteni a gyerekben.
2022. jan. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavar, mondd meg neki, hogy ne csinálja.


Valószínű a gyerek miatt játssza meg magát, de szerintem nem kellene, mert a gyerek nem hülye, tudja, érzi, miről van szó.


Szerintem nem kell eljátszania a gyengéd férjet a gyere előtt, ha váltok, ez is ugyanolyan hazugság, mint a többi. Lehet normálisan viselkedni becézgetés nélkül is.

2022. jan. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
95%
Szólj neki, hogy hagyja abba, ez nem normális.
2022. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
94%
Még nincs új pasi a láthatáron
2022. jan. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Friss még a dolog 2 hetes.. Ő akart annyira válni, elmenni.. Megértem,hisz hibáztam tudom és belátom! Megpróbáltam beszélni vele mikor elment rá 2 napra,hogy beszéljük meg,de hajthatatlan... ezzel semmi baj emelt fővel fogadtam a döntést!Rá egy napra vettem a kisfiamnak ajándékot..vettem neki is egy szál rózsát egy Raffaellót..ezt bele egy ajándék dobozba..a Raffaellora rá írtam:"Szeretlek titeket és téged is adj még egy esélyt.."Az átadás kb délután kettőkor volt..Majd reggel jött a válasz,hogy a neki szánt ajándékokat mellőzem,mert úgysem lehet ezt helyre hozni,és szó szerint kukába kidobott pénz..

Ennek mondom másfél hete..elfogadtam beletörődtem,csak a fiú miatt keresem stb..

De minap figyelemes lettem amikor videó hivasban beszéltem a fiammal..ugye a fiú szaladgált jött ment..és oda szaladt a polcokhoz..és mit látok a polcon ..a Raffaellot..és a virágot... szóval...🙂

2022. jan. 18. 13:44
 8/42 anonim ***** válasza:
83%
26 éves lány válófélben, gyerekkel. Túl öreg vagyok én már ehhez.
2022. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
6%
#8???
2022. jan. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
84%
Attól még lehet benne érzelem, hogy olyan mocskos mód megbántottad, hogy válni akar.. ez a legnehezebb. Most magával viaskodik, szeret-e annyira, hogy el tudja nézni amit tettél, bármi is az. Valószínűleg nem igazán, ezért akar válni. Hagyd egy kicsit békén, te is mondtad, hogy friss dolog, hadd nyugodjon kicsit mindenki
2022. jan. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!