Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » El tilthatja az exnejem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tilthatja az exnejem a páromat a 2,5 éves kislányom láthatásától, ok nélkül? Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
A bíróság határozata szerint csak 3 éves kor után hozhatom el a gyereket 1-2 napra. Az exnejem és szülei nem engedik hogy a párom is el jöjjön 2 hetente a láthatásra. Arra nem gondolnak az ostobák hogy a gyereknek sokkal jobb lenne ha fél év múlva nem idegenként tekintene a páromra.
2010. szept. 16. 15:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen egyetértek az exnejeddel. Minek oda a párod? Azért mész, hogy a gyerekeddel foglalkozz!

Az egy teljesen más szitu lesz, ha majd hazaviheted magadhoz.

2010. szept. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
96%
Már miért ne tilthatná el? A kislány a ti gyereketek, annak a nőnek semmi köze nincs hozzá. Majd ha elmúlt 3 éves, ami már csak fél év, akkor elviheted magatokhoz és megismerheti.
2010. szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
97%

Hát nagyon elszáltál. Mi köze lenne akár a lányodnak is az új választásodhoz? Rá pl. miért erőltetnél egy harmadik személyt? Ha megkérdezhetnéd szted.érdekelné? Max Te érdkled mint az Apja, már ha egyaltalán. Nagyon fura nekem ez a kifogásod. Meg a Párodé is. Ha holnap Ti is szétmentek akkor majd a következő ésa következő próbálkozásaid is ott nyomulnak a láthatásokon?

Egyet vegyél Te is a Párod is és minden hozzátok hasonlóan,álszent és poftlan módon nyomuló ,hogy a KAPCSOLATTARTÁS A SZÜLŐ ÉS GYERMEKE közötti kapcsolatépítésére való. Nem kell mindenkit letuszkolni a gyerekek torkán. Kortól és nemtől függően a válásoknak úgy is Ők a 100% -os vesztesei.Egyébként reméle,, lesz a kislányodnak egy igazi, nevelő, gondoskodó Apukája is. Én a kicsinek drukkolok!

2010. szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
95%
Mert az új párocskád aztán kell oda, mi?
2010. szept. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
96%
ha 2 hetente időt tölthetnék a gyerekemmel,akkor vele tölteném és nem hármasban az uj asszonyommal..arra ottvan a hét többi napja.Ha együttélsz az új nőddel,akkor kérd meg hogy vonuljon kicsit háttérbe,a gyereknek nem uj pótanyuka kell!!persze azért legyen kedves vele,de inkább kettesben csináljatok programot.Sok apuka itt rontja el,és sok új nő is!!!hogy már egy családként akarják kezelni egymást meg a gyereket is....
2010. szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%
Csinálj gyereket az új párodnak is, akkor nem kell ilyen cécó, ha babázni akar a kedves!
2010. szept. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Az első 16:18-as vagyok, elnézést, rosszul olvastam a kérdést, úgy olvastam, hogy az exnej téged tilt el, valahogy a "páromat" szó elkerülte a figyelmemet.
2010. szept. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Szia! Szerintem pedig ez akkor is csúnya dolog. ?Már alapból az milyen már, hogy csak kéthetente láthatja az apa a saját gyerekét, semleges helyen találkoznak és akkor nem mehet vele a párja? Fordított esetben annak a szülőnek, aki veszített a bíróságon el kell viselnie, hogy a gyereke esetlegesen egy pótszülőt kap azzal, hogy az exének az új párja hozzáköltözik. Ez nem baj? Olyan lendülettel leszidtátok itt a kérdezőt, hogy csak na, pedig az éremnek két oldala van. Nálunk soha nem volt ilyenen cirkusz, az anyuka még örült is, hogy jóban van a lánya az exférje új feleségével, nincs harag és utálkozás.

Kérdező! Engem nem zavarna a volt nejed helyében, felőlem a gyereket is akkor láthatnád amikor akarod. Nem tudom milyenek voltak a válásotok körülményei illetve miért történt, de ha esetleg az új párod miatt akkor a haragját megértem, de ez el fog múlni. Lehet, hogy a pároddal nem lesz jóban, de nem hiszem hogy folyamatosan eltiltaná tőle a gyereket. Próbáld megbeszélni vele higgadtan, és ne nevezd ostobának, egykor szerettétek egymást és szót értettetek, most is működnie kellene.

2010. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
amíg anya otthonában van láthatás miért kéne egy idegen nőt beengedni??
2010. szept. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Az addig oké, hogy nem az új pár személyével van a gond, én nem is írtam róla semmi becsmérlőt. Csak annyi, hogy a láthatás tényleg nem az apa új párjának a joga, hanem az apáé. És mivel a gyerek még kicsi, az apa az anya jelenlétében találkozik vele, és tökéletesen meg lehet érteni, hogy az anya nem szeretne találkozni a volt férje új párjával. Ha az anyának van új párja, akkor is meg lehet érteni, ha az apa nem szeretne az új férfival találkozni, nem? Ha az anya vinné el a láthatásokra az új párját, akkor az apa lenne rajta kiakadva, ugye?

Fél év múlva, ha már nem kell az anya jelenléte a láthatáshoz, csak átadja a gyereket a láthatás kezdetekor, akkor már teljesen mindegy, hogy az apával ki van még ott, az már nem az anya érzékenységéről szól, de itt teljesen jogos ez a fajta érzékenység szerintem.

2010. szept. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!