Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » El tilthatja az exnejem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tilthatja az exnejem a páromat a 2,5 éves kislányom láthatásától, ok nélkül? Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
A bíróság határozata szerint csak 3 éves kor után hozhatom el a gyereket 1-2 napra. Az exnejem és szülei nem engedik hogy a párom is el jöjjön 2 hetente a láthatásra. Arra nem gondolnak az ostobák hogy a gyereknek sokkal jobb lenne ha fél év múlva nem idegenként tekintene a páromra.
2010. szept. 16. 15:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%
Igazából részlet kérdés, hogy most idegen vagy fél év múlva lesz az. Mert mindegyik esetben végül is az lenne nem?
2010. szept. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

Hát, ha hozzájuk mész (exnejed) azt enged be a saját lakásába, akit akar.

Ha viszont te viszed majd el, akkor ugye semmi beleszólása.

Így aztán fél év múlva lesz ismerkedés, hacsak nem utcán találkoztok, mintegy véletlenül.

2010. szept. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
magamból kiindulva én sem örülnék hogy az exférjem új párja is járjon hozzánk. majd ha elviheted a gyereket akkor találkozik vele, azt a fél évet már kibírjátok szerintem.
2010. szept. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

Mert mégis mi keresnivalója lenne ott a párodnak, meg ne haragudj? Úgy utálom az ilyen minden lében kanál nőket. Ha már nős, kisgyerekes pasassal kezdenék, az a minimum lenne, hogy csendben meghúznám magam, főleg az első időkben.

Nem, nem izgat, ki hagyott el kit: akkor is kussolnék, hogyha az asszony lépett le vagy ő kezdeményezte a válást.

2010. szept. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Tudom már most nem olyan jó az idő, de menjetek el sétálni egy parkba, menjetek állatkertbe stb. Szóval ilyen közömbös helyszínekre, rossz időben jól felöltözve sem árt a levegőzés.

Aztán oda már mehet nyugottan a párod, az exednek semmi beleszólása nincs. De azért legyen olyan is, amikor csak te vagy ott a párod nélkül a gyerek számára.

2010. szept. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
A kérdésedre a válasz:IGEN.És nem eltiltja,csak egész egyszerűen nem kívánatos személy számukra(ami tekintettel arra,hogy az Ő otthonuk,illetve az Ő lányuk,unokájuk még természetes is).Őszintén,azért ebben van valami,nem?És szerintem nem ostobák...azért arra kíváncsi vagyok,ha majd Nálatok lesz a kislány,az exednek lesz egy új párja,és a pasit küldi majd,hogy hozza el a kicsit,Te mit fogsz a szitura reagálni...
2010. szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Na azért álljon meg a menet. "El tilthatja az exnejem a páromat a 2,5 éves kislányom láthatásától, ok nélkül? " Úgy látom, itt eltiltásról szó nincs, és arról sem, hogy bármit ok nélkül tenne. "Az exnejem és szülei nem engedik hogy a párom is el jöjjön 2 hetente a láthatásra." Akkor tehát még sincs tőled eltiltva a kislány, csak azt nem akarják, hogy az új párod oda menjen. Most komolyan, miért is kéne engedniük? Kijük nekik a te új párod? A láthatást neked ítélték meg, nem az új párodnak. Fél év múlva úgyis viheted magaddal a kislányt, akkor meg már azzal találkoztok, akivel csak akartok, de tényleg nem értem, miért is kéne az új párodnak a volt feleségedék lakásába elmenni.
2010. szept. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
én sem engedtem hadd ne kelljen már beengedni az otthonomba akit nem ismerek/kedvelek vagy épp gyűlölök...
2010. szept. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
jah és az új párodnak nem jár láthatás, az exnejednek ő senkije, ha a sarki hobót vinnéd őt se engedné be...
2010. szept. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt elfelejtettem írni hogy a tali semleges helyen szokott lenni.
2010. szept. 16. 16:20
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!