Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » El tilthatja az exnejem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tilthatja az exnejem a páromat a 2,5 éves kislányom láthatásától, ok nélkül? Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
A bíróság határozata szerint csak 3 éves kor után hozhatom el a gyereket 1-2 napra. Az exnejem és szülei nem engedik hogy a párom is el jöjjön 2 hetente a láthatásra. Arra nem gondolnak az ostobák hogy a gyereknek sokkal jobb lenne ha fél év múlva nem idegenként tekintene a páromra.
2010. szept. 16. 15:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Kérhet Téged, hogy ne legyen ott a párod, mondjuk, nem ismerem a történeteteket, de azért ha belegondolsz, talán érthető, hogy nem kíváncsi az új párodra.

Viszont.

Anyukaként azt gondolom, hogy valóban a gyerek érdeke volna, hogy az anyukája jelenlétében ismerje meg esetleg az új párodat, ezt viszont nem értem, hogy anyaként miért nem szorgalmazza az exnejed. Értem, én is a szívem mélyén biztos utálnám az új nőt, ha miatta mondjuk elhagytál, még akkor is, ha nem 3.-on múlik egy kapcsolat. De a gyerekem érdeke mindenekfelett állna, így azt akarnám, hogy a jelenlétemben ismerje meg, én is lássam, hogy áll a lányomhoz az a nő...

2010. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

16.35ös azért gáz vagy kicsit...! nagyon!

Miért lenne ő egy szemét ember? A LÁNYÁNAK akar jót, és nem mindig vinni akarja az új párját, hanem lassan, szépen megismertetni az anyja általi biztonságérzetben vele a kicsit. Ez inkább jó, mint rossz vonás.

Nem szar valaki azért, ha egy rossz kapcsolatból kiszáll, és nem tudjuk a részleteket, hogy miért mentek szét.



Ja, és marha figyelmetlenek némelyek, nem az anya otthonában, hanem semleges helyen szoktak találkozni.

2010. szept. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!