Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyukák voltatok/vagytok így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák voltatok/vagytok így ezzel?

Figyelt kérdés
Nem szereted már a párodat, de a gyerek még kicsi, óvodába nem adhatod, nem dolgozol, anyaságin vagy - így mégis a férjeddel maradsz, amíg kicsit megszilárdítod a karrieredet és ki tudsz fizetni egy albérletet?
2022. okt. 18. 22:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
mindig egy harmadik fél adja meg azt az érzést a nőnek amitől nőnek érezheti magát újra.. ez ilyen. A világ nem igazságos, és fájdalmas.
2022. okt. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
55%
11-es Ez ostobaság! Pont annyira, mint a kérdező hozzáállása a saját problémájához.
2022. okt. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Es miert veszekedtel vele a terhessege alatt?
2022. okt. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

#10 nyilván az emberek változnak. Akkor nem ilyen volt. Ezt mondtam is neki, erre azt mondta, hogy a veszekedések miatt változott meg. Szerintem kamu, mert az anyja eleve ilyen. Furcsa lenne ha pont ilyenné változik. Mindig is ilyen volt, csak lehet szerelmes volt és addig jól rejtette. (De erről is beszéltünk).


De akkor nagyon mélyen voltunk, poklokat is megéltem lelkileg. Mindenre felkészültem. Most viszont teljesen lehiggadt. Nem olyan mint az elején hanem olyan semleges ahogy írtam. És ezt nem tudom hová tenni.

2022. okt. 19. 06:59
 15/27 A kérdező kommentje:
#11 voltam 3. fél anno én is. Egy darabig izgi, de utána kételyeid lesznek...
2022. okt. 19. 07:00
 16/27 A kérdező kommentje:
#13 a terhessége alatt tudtam meg, hogy hogyan flörtölgetett az előz kapcsolata alatt másokkal. Ez akkor kiborított. Tudom múlt, de nem tudtam csak legyinteni. Kíváncsi voltam a miértekre, hogyanokra. Ő pedig nem akart ezekről beszélni...
2022. okt. 19. 07:02
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem olyan, mint amikor 18-20 évesen összeveszel a barátnőddel, aztán egy kis összebújás meg békülős szex és probléma megoldva. Az elhidegülés keményebb, nehéz visszahozni. Nem szabad annyiban hagyni, váláson agyalni, hanem addig kell beszélgetni, tenni egymásért, ameddig helyre nincs hozva, és ez nem két nap. Ülj le vele, beszélgessetek, kérjetek egymástól bocsánatot, a sok régi összegyűlt apróságért is. Azt írod, egykor álompár voltatok, akkor igenis félre kell tenni mindent és meg kell oldani a problémákat, mert meg lehet.
2022. okt. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
73%
Szoval amikor a kozos gyermeketeket hordta a szive alatt te azzal baszogattad, hogy meg elotted kivel mit tett. Pont akkor, amikor a legjobban kellett volna vele bannod :D Hat gratulalok. Azert nem veszekszik mar, mert elengedte mar a kapcsolatot, sikeresen kioltel belole valamit. Nem biztos, hogy le fog lepni, lehet siman, hogy a gyerek miatt marad, de innentol kezdve te nem a tarsa vagy csak partnere a gyereknevelesben. Igazabol ezt magadnak harcoltad ki.
2022. okt. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
#18 nem az fájt, hanem hogy korábban az egészet elrejtette és ekkor zúdult minden a nyakamba. Egy darabig visszafogtam és elfolytottam magamban, de idővel kijött... én csak beszélni akartam vele a dolgokról, de passzív agresszivkodott csak. Aztán ebből lettek a veszekedések
2022. okt. 19. 20:40
 20/27 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem is csak társ. Bennem akkor tört össze minden, mikor a flörtölgetős dolgai kiderültek.
2022. okt. 19. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!