Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyukák voltatok/vagytok így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák voltatok/vagytok így ezzel?

Figyelt kérdés
Nem szereted már a párodat, de a gyerek még kicsi, óvodába nem adhatod, nem dolgozol, anyaságin vagy - így mégis a férjeddel maradsz, amíg kicsit megszilárdítod a karrieredet és ki tudsz fizetni egy albérletet?
2022. okt. 18. 22:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
51%
Igen, ezt a kérdésedet tegnap olvastam. Újdonság?
2022. okt. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
38%

Elrejtette, mert 1. semmi kozod hozza es mert 2. tudta, hogyha megtudod halalra fogod ot szekalni. Es igaza is lett. Egyébként most hogy tudtad meg? Jo, hogy ingerulten valaszolt a baszogatasodra, amikor eppen minden baja van erre te azon kukacoskodsz, hogy evekkel ezelott, masokkal hogyan flortolt!! Flort!! Nem megcsalas, flort!!

Es benned osszetortek a dolgok, mert joval elotted, mas mellett flortolgetett? Nevetseges vagy.

2022. okt. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
73%

Remélhetőleg azt teszi amit a főkérdésben kérdeztél. Azzal esélyt ad magának arra, hogy találjon valakit aki nem gondolja, hogy egy nyakig hitelezett lakás tulajdonjoga feljogosítja arra, hogy depresszióig zrikáljon egy másik embert. Francokat a mondvacsinált "fájdalmad" miatt csesztetted te őt a terhessége alatt, azért tetted, mert akkor már horgon volt, ott volt a közös gyereketek, megmutathattad a valódi énedet, hisz ő kiszolgáltatottá vált.

Milyen "magyarázatot" tudtál volna elfogadni a téged semmilyen formában nem érintő álproblémádra?

2022. okt. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Ő hozta ezt ki belőlem. Előző kapcsolataimban sosem voltam ilyen, pedig volt 6 éves kapcsolat is.



Azzal hozta ki belőlem, hogy a férfiak még utána is keresték, irogattak neki folyton. És csoda hogy ezen kibuktam? Magától nem tiltotta volna őket... És aztán akkor derültek ki a dolgok, hogy miért is ragaszkodtak azok a fickók annyira.


Vagy pl. előttünk egyik "legjobb barátnőjének" a férje kezdett ki vele, konkrétan fogdosta még a babalátogatón is. Persze leállította a fickót, de aztán melltartós képeket küldözgetett neki, meg egymás mellett utazgattak a buszon, irogattak stb (ártatlan flört ahogy itt elhangzott feljebb. Gondolom a párjának is elnézne ilyeket aki írta :) ).

A barátnőjével meg továbbra is jóban volt, jártak ki stb. Pont ilyen akciót szervezgettek mikor kibuktam, miután tudtam, hogy mi volt régen a barátnő férjével. Egészen addig míg én ettől kibuktam. Hogy lehet valaki ilyen egy jó barátnőjével?



Szóval ha én ezen nem bukok ki, akkor szerinte ez így rendben van és mehet tovább.


Neki ezek rendben voltak, nekem felfordult a gyomrom ezektől a sztoriktól. És ha csak legyintek akkor a mai napig folytatja és pl. talizik a legjobb barátnőjével, közben a szemébe mosolyog, miközben a férje lesi a lehetőséget...

2022. okt. 21. 12:36
 25/27 A kérdező kommentje:
Ja és ő kb. ekkor szembesült a dolgokkal, hogy mit is tett.
2022. okt. 21. 12:38
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben vagyok épp. Bár ha én kislányom most kezdte az ovit, nem is tudtam munkát vállalni, mert sokszor beteg a kicsi...

De minden erőmmel azon vagyok, hogy találjak egy melót, amiből valahogyan meg tudok élni, plusz gyerektartás.

2022. okt. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

15/26 A kérdező kommentje:

#11 voltam 3. fél anno én is. Egy darabig izgi, de utána kételyeid lesznek..."


Akkor csodálkozól ,hogy a karma betalált ?

2022. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!