Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van olyan, akinek kiskorában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akinek kiskorában elváltak a szülei, de mégsem bánta és nem érezte az apja hiányát?

Figyelt kérdés
2023. jan. 9. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én, de azért nem éreztem apa hiányát, mert elég sok időt töltöttünk vele is. Nem volt fix láthatás megbeszélve, jött, amikor épp ráért.
2023. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
100%

Én nem bántam, mert apám bántalmazó, alkoholista alak volt.

Néha elmentem hozzá, de akkor is javarészt a füstös kocsmákban kötöttünk ki "véletlenül". Aztán már nagyobb tinédzser voltam és elengedtem a dolgot, inkább már a bátyjával meg a közeli rokonaival tartottam/tartottuk nővéremmel a kapcsolatot.

2023. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én apámat sose szerettem, csak anyukámat.
2023. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt sajnáltam, hogy nem váltak el. Ha kötelező kétheti találkozásaink lettek volna, tuti több időt töltünk együtt, mint így, hogy bár egy fedél alatt éltünk, de az alkalmankénti leszúrásokon kívül kb semmi kapcsolatunk nem volt.
2023. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Apám megcsalta anyámat. Tulajdonképp örültem, hogy eltakarodik a büdös picsába onnan. Ha már normális, példaértékű szülőből nem jutott kettő, maradjon csak az a közelemben, akit nem szégyellek.
2023. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

6 éves koromban váltak el a szüleim (5 voltam mikor külön költöztek). Kisgyerekként még nem is hiányzott, mert sosem volt jelen. Felnőtt nőként azt mondom, jó lett volna ha lett volna egy megbízható apakép, hogy tudjam milyen feladatai, jogai, kötelességei vannak egy férfinak a családban. Segítethetett volna párválasztásban is, példát, mércét adva.


31N

2023. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
9 éves voltam, amikor a szülem szétváltak. Egy darabig hiányoltam az apámat, de aztán megszoktam. Végülis amíg nálunk lakott, addig sem nagyon volt otthon, vagy ha igen, akkor kb semmit nem csinált.
2023. jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

4 éves voltam, amikor elváltak a szüleim.

Apám alkoholista volt, sok volt a veszekedés, kezdett verekedni is.

Nem sajnáltam, mert nagyapám belépett a helyére, ő nagyon rendes volt, nagyon szerettem.

( Hála az Úrnak 21 éves koromig együtt voltunk! 🥰)

7 éves koromban lett egy mostohaapám , ő is rendes volt.


Talán ezek miatt nem sajnáltam

2023. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!