Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mikor váltál el? Mi volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor váltál el? Mi volt az ok? Azóta hogy érzed magad?

Figyelt kérdés

2023. jan. 13. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

December 6-án váltunk el, meglepően gyorsan.


Van egy közös kisfiunk, már 2 hónapja annak, hogy külön költöztünk és gyakorlatilag egyedül nevelem őt.


Ez a nyugalom, ami most körülvesz, na ezt semmi másért nem cserélném el.

A tavalyi év rettentő nehéz volt, a volt férjem folyamatosan abuzált, ordibált (és előfordult, hogy le is köpött), tette mindezt a gyerekünk szeme láttára.


Büszke vagyok arra, hogy volt merszem és erőm kilépni.


A költözés és a válás óta sokkal-sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok. Az önbizalmamat visszanyertem, és igyekszem anyaként is helyt állni.

2023. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

4 éve. A volt férjem elkezdett inni és nem végezte a ráeső otthoni feladatokat.


Elmondani nem lehet mennyivel jobban vagyok azóta. Kár hogy nem előbb léptem.

2023. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesègem elkezdett egyre kèsőbb hazajàrni,a telefonjàt lenemìtva ejjel nappal nyomkodta, kiderült sźeretője van. Èveken àt tartott a vàlàs. Gyerekek előtt àtkozòdott. Vègül elköltözött. Büszke vagyok rà hogy egyedül is megàllom a helyemet 2 helyett.
2023. jan. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Két éve. Feleségem állandóan kiabált mindenért, és elhagyott egy másik férfiért, majd pár hónap után vissza akart jönni, de addigra beadtam a válást. Most sokkal nyugodtabb életem van, és lett egy csinos, megértő barátnőm. A válás gyorsan, pár hónap alatt lement, mindenben megegyeztünk, annyi, hogy van egy közös kislányunk, őt eléggé megviselte, hogy elváltunk, ő még szeretné, ha újra egy család lennénk.
2023. jan. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly váltunk. A feleségem elhidegült tőlem. Próbáltuk menteni, mert ez egy évtizedes házasság volt és gyerekeink is vannak.

Nagyjából újraépítettem magam. Nem könnyű, mert nem vagyok már fiatal, de elég öreg sem, hogy bevackoljam magam egy agglegény életbe.

Ami jó, hogy van egyfajta megnyugvás, mert az utóbbi 3 év zűrös volt.

2023. jan. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Az exfeleségem két éve hagyot el egy hatvanas pénzes anyuci kedvencéért.

Tavaly áprilisban váltunk el akkor találkoztam vele elöször amiota elment de akkor sem beszéltünk.

A válás gyorsan lement elötte lemondott a házról ami a két fiamé lett és másra sem tartot igényt.

Amiota elment a gyerekeivel sem tartja a kapcsolatot nem is látta öket.

Bennem felemás érzés van egyik felemm a pokolba kivánja a másik felem szertné ha visszajönne nem tudom melyik lenne a jobb.

Nehéz elfeljteni az együt töltött közel harminc évet ami szerintem nem volt rossz.

Van három gyerekünk,hogy mitől bolondult meg azt a mai napig sem tudom.

2023. jan. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Egyedül élek. Kivéve mikor a barátnőim közül valamelyik velem van. Nem tervezek új kapcsolatot.
2023. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem a válás oka a fontos, hanem a házasságé, azért nem írok rá semmit. Az ember egy pillanat alatt dönti el a válást. Mikor elege lesz.
2023. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!