Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért váltál el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért váltál el?

Figyelt kérdés
Hány évesen és hány év házasság után? Hogyan alakult azóta az életed?
2018. jan. 8. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
30 évesen. 7 év házasság után. Azóta minden szép :)
2018. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Azota? Gondolom elotte es az eleje is az volt. 2-3 ev szenvedes meg nem szenvedes :D
2018. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
a legeleje mindig szép aztán szépen eldurvulnak a dolgok :)
2018. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

29 évesen. Már 16 éves korunk óta együtt voltunk 21 évesen házasodtunk. A baj azzal volt hogy válásunk előtt 3 évvel ment ki az exem külföldre dolgozni, és úgy volt hogy hétvégékre haza fog tudni jönni, mert nem ment annyira messzire, akár naponta is bejárhatott volna de nem akartam hogy azért 3 órát utazzon csak oda napi szinten. Meg arra el is ment volna az a plusz ami miatt elvállalta azt a munkát.

Igazából eleinte jó volt minden, aztán jött azzal hogy szombatonként is van munka és vasárnapra nem látja értelmét hogy haza jöjjön. Akkor 3 hetente járt haza, de utána több mint 1 hónapig nem is láttam őt. A napi szintű beszélgetéseink is elmaradtak 1-1 napokat, illetve sokkal rövidebbek lettek mert mindig lerázott valami ürüggyel. Igazából hozott ő haza pénzt, tehát nem gyanakodhattam eleinte. De úgy bukott ki a dolog hogy az egyik kollégája akit látásból ismerek és itt lakik nem messze, ő vele találkoztam, mert ő minden hétvégére hazajött, de direkt került engem, tehát tudott ő valamit. Aztán kiderült hogy ott ahol a szállásuk volt megismert egy fiatal csinibabát aki valami pincér volt ott a környéken és azzal kezdett el randizgatni azért nem jött ő haza. Amikor már berágtam rá, úgy hogy másfél évig a szemembe hazudott, én meg hülye hittem neki, na akkor mondtam meg hogy ha haza akar jönni akkor úgy jöjjön haza hogy magának kell kaját vennie, és gondoskodjon szépen magáról. A házból kiköltöztem, a kulcsaimat meg a szomszédnak adtam hogy néha nézzen rá a házra és ennyi. Akkor ment a magyarázkodás meg a mentegetőzés, de nem érdekelt, és örülök is hogy nem hagytam magam. Aztán egy idő után mondtam hogy szánjon időt arra hogy elváljunk hivatalosan, mondtam neki hogy az autó ami a nevén van, de én használom az legyen az enyém, cserébe övé a ház meg a közösen vásárolt bútoraink. Én a ház felújításába adtam bele nem kevés összeget gyakorlatilag az örökségem felét ami volt vagy 3 millió forint. Egyedül az autóhoz ragaszkodtam, meg a személyes holmijaimhoz ami ugye valóban az enyém, többit mindet ott hagytam neki. Alapból anyámhoz költöztem ott meg megvolt mindenem, ami kellett. meg ugye a laptopomat vittem el amit mondjuk az én pénzemből vásároltam. Többi mindent ott hagytam neki, mondta váljunk el, egyezzünk meg ezekben és felejtsük el egymást. Persze ezt elhúzta ő is, pedig hamar lezavarhattuk volna mert ő járt volna jobban mert ott maradt neki a rendbe tett ház, ami alaphangon megért 12 milliót, bútoraink, meg szinte minden ami egy háztartásba kell, gépek, egyéb elektronikai kütyük amik szintén javarészt közös befektetések. Engem akkor lelkileg annyira megviselt a dolog hogy semmi nem kellett, nem érdekelt semmi sem.

2018. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Idegesített az asszony
2018. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
32 évesen, 3 év házasság után. Nem akartam válni, de Ő menni akart. Próbáltam békülni mindenáron, de Ő hajthatatlan volt. Megállt az idő azóta, és reménykedem a csodában, hogy megtörténik, bár már tudom, hogy nem fog. Azt mondják, hogy az idő majd segít, de ez nem így van. Még most is gyakran elképzelem, hogy valamikor talán kibékülünk és legalább egy kicsit jóban leszünk. Hiányzik a lelke mellőlem. Azóta nem ismerkedek, még csak meg sem próbálom, mert olyan, mintha megcsalnám Őt.
2018. jan. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3%
Nem gondolod hogy valami nem oké nálad ?
2018. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
33 évesen 12 év után, mert miközben én külföldön dolgoztam a családért, ő otthon mással kezelgettette magát.
2018. jan. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7 év házasság után.Megcsalt. Nem tudok bízni, nem is nyitok más felé, nem ismerkedem.De boldog vagyok a gyermekemmel.
2018. jan. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

37 évesen, amikor már egyszer rátalált a szerelem de visszakönyörögte magát és aztán megint rátalált a szerelem de sajnos lebukott. Mindenkinek adok még EGY esélyt de többet nem. Úgyhogy most viheti a cuncuska :)

Nekem már új párom van, a gyerekünk imádja.

2018. jan. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!