Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Karma? Létezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karma? Létezik?

Figyelt kérdés
El váltunk 6éve a volt férjemmel, akit nagyon szerettem. Kiderult, hogy megcsalt, és a család helyett a nőt választotta, aki nagyon fiatal. Mindenki azt, mondta, hogy higgyem el, nem fog sokáig tartani, és a karma dolgozik,ugyis szetmennek.Erre most hallottam, hogy 2 hete osszehazasodtak, és tervezik a babát... Sőt még a családból is sokan ott voltak,akik anno támogattak engem, és mondták a nagy KARMA DOLGOZIK.... mantrat. Sajnos én meg mindig ugyanúgy szeretem, ahogy 6 éve, és nem tudok új kapcsolat felé sem nyitni. A gyerek már lassan nagykorú, és felek egyedül maradok... Igen sokáig bíztam benne, hogy visszajon, csak fellangolas, rajon, hogy a család fontosabb. Ebben biztattak a barátok /rokonok.. Most meg kepmutatoan, ott voltak az esküvőn.Van köztetek olyan akit elhagytak, és vissza kapta az élettől?! Tényleg létezik a karma, vagy egyeseknek lubickolas az élet.

#elhagyás #szomorúság #karma #Visszakapni az élettol
2023. jan. 21. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

A karma azt jelenti, hogy visszakapja amit adott.

Vagyis megcsalt téged és őt is megcsalja a párja, vagy mit tudom én nem lesz jó sorsa mellette.

Egyébként nem fog hozzád visszamenni, erről mondj le, inkább keress fel pszichológust!

2023. jan. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Nem létezik. Mindenki halála után kapja meg jutalmát. És nála lehet tudni, hogy aki elhagyja feleségét, és más nőt vesz el, az házasságtörő, tehát neki majd a pokol lesz a karmája.
2023. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

Nekem volt olyan aki ugyanazt visszakapta, amit adott. Azután jött hozzám, hogy bocsánatot kérjen tölem, mert félt attol, hogy aztán mindig kapni fogja a pofonokat az életben továbbra is.


De kicsit elkanyarodva az összes exem ismerem annyira, hogy tudom milyen az utódom sorsa.

Beteg féltekeny exem kövi nőjével már szetmentek erre most az exem őt szidja a közösségin. Minden nőt gyűlöl utál. Nem lehet vele élni.

Volt egy reszeges agressziv exem, verte a kövi nőjét, szetmentek de még gyors csinaltak elotte egy gyereket. Aztán a gyereket is veriá láthatásokon.

Volt olyan exem aki elottem a 7 éves kapcsolatában is a nagyszerelme mellett is felrejárt, mellettem is, a kövi mellett is.


Nekem olyan még életemben nem volt hogy egy jóembert veszítettem volna el, és szerencsésnek tartanám egy utodómat is. Es hogy sajnálnám, hogy nem én vagyok mellette.


Csak szánom sajnálom az utodaimat, meg simán konstatálom hogy na válás szakítás van, meg is értem. Hülyeemberekkel működésképtelen egy párkapcsolat.


Amugy sokan azert házasodnak gyorsan meg babáznak le mert romokban a kapcsolat es esik szét az egész. Nagyon sokan birtelen egy félpillanatos kibékülésben házasodnak meg vállalnak gyereket csak mikor már majdnem szétmentek.


Szerintem idő kérdése a válásuk.mégha nem is látszik úgy.

2023. jan. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Te komolyan erre vársz, 6 éve? Szerintem keress fel egy szakembert, aki segít túllépni. A legnagyobb jószándékkal írom!


Amúgy lehet, hogy neki az lesz a Karma, hogy ezt a nőt is megcsalja, és a következőt is, és sose találja meg azt, aki mellett lenyugszik. Vagy pont, hogy kénytelenek lesznek együtt maradni az után is, hogy már megromlott a házasság.


Neked viszont nem várni kell, hanem továbblépni. Olyan nincs, hogy 6 év után is szereted. Ragaszkodsz, meg szerelmes vagy a múltba, és vissza akarod kapni azt az időt, amikor minden rendben volt. De akinek rosszat akarsz és ennyi évig haragszol, abba nem vagy szerelmes.

Te viszont bele fogsz rokkanni ebbe. Már tovább kellett volna lépni, és eljutni oda, amikor már harag sincs, hanem teljesen letojod őket. Ha egyedül nem megy, akkor kérj segítséget, és minél előbb rendezd az életed!

2023. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy létezik. Ezzel azok nyugtatják magukat, akik át lettek baszva a palánkon. Én is ezt magyaráztam magamnak, de példát sosem láttam rá.
2023. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem, nincs se karma, se sors, se semmi. A döntéseitek következménye ami most van. Ne érts félre, nem hibáztatni akarlak. De azt érts meg, hogy a te szemszögedből ez egy szomorú történet. Az ő szemszögéből viszont kiszabadult egy kapcsolatból, ahol nem volt boldog, most viszont az a szerelmével. Megtette azt, amit sokan nem, lépett azért, hogy neki jó legyen, muszáj lenne neked is ezt tenni. Ahelyett, hogy a háttérből várnád a karmát. Ez a "család fontosabb" dolog nem ilyen fekete fehér, semmi értelme benne ragadni egy olyan családi helyzetben, ami nem tesz boldoggá. A megcsalás undorító, ez biztos. De odáig is vezetett valami, persze utólag könnyű csak a jóra emlékezni. Őket igazolják az évek, de te csak magadat teszed tönkre. Kérj akár segítséget.
2023. jan. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
6 évig vártál ,hogy magától vissza menjen? Túl kell lépni nem 6 év ha nem 6 hónap alatt. Keress szakembert aki segít ebben. Elpazarlod a maradék életed!
2023. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Tudom hogy nem fog tetszeni amit írok, de senki nem birtokolhat senkit.

Tehát ha az exed elhagyott (elváltatok) akkor erkölcsileg számon lehet kérni a megcsalást rajta (ez meg is történt, azért lett válás a vége), de JOGILAG azt csinál amit akar és azzal akivel akar.

Neked a saját életeddel kellene törődnöd, és ha ezeken a dolgokon nem tudsz túllépni, akkor érdemes felkeresni egy szakembert aki segít ebben.

Aki hisz a karmában az tudja, hogy az ilyen dolgok életeken át tartanak, tehát nagyon sokan vannak akik elkövetnek valamit ebben az életükben, de semmit nem kapnak ebből vissza. Erre szokták azt mondani (akik hisznek ebben), hogy majd a következő életében lesz ezzel dolga, akkor fog "vezekelni".

Ugyanígy van olyan is, aki nem csinált semmi rosszat ebben az életében, de folyamatosan rossz dolgok történnek vele. Ilyenkor meg azt szokták mondani a "karmaszakértők", hogy előző életében tett valamit ami miatt most érte utol a karmája.

Egyébként egy házaspárnak bármi rosszat kívánni, vagy olyannak aki kisbabát vár (vagy szeretne).....hát....ezért is utolérhet a karmád (ha hiszel benne).

Sokkal nagyobb emberi tartásról tennél tanúbizonyságot, ha megpróbálnál 6 év után végre túllépni ezen, és azt látnák rajtad a barátok, rokonok, hogy boldog vagy valaki mással. Lehet, hogy ez még nagyobb meglepetést okozna a volt férjednek. Így legfeljebb mindenkiben csak szánalmat fogsz kelteni. A büszkeségedet nem ártana megtartani, és nem kellene lesüllyedni a rosszindulat szintjére.

2023. jan. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Én nem értem, te milyen karmára vársz. Volt egy kihűlt házasságotok, ezért tudott beleszeretni másba. Mint ahogy minden normális embernek kéne, ő a szerelem és egy instabil lábakon álló házasság közül az előbbit választotta. Vagyis megadta az esélyt magának arra, hogy boldog legyen. Te nem tettél semmit a saját boldogságodért, csak áltatod magad, hogy "még mindig szereted". Ez a karma. Mindenki azt kapja, amiért tesz. Dehogy szereted, nem is ismered. 6 éve elváltatok! Jó reggelt! Azt se tudod, most milyen ember. Plusz annyira szereted, hogy rosszat kívánsz neki! Na, ne röhögtess. Ő nagyobb valószínűséggel szereti tényleg a feleségét. Arról meg nem ő tehet, hogy a rokonok hülyeségeket jósolgattak.
2023. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%
Mindenhol létezik.
2023. jan. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!