Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy kezdjek neki a válásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek neki a válásnak?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem, hogy szeretnék elválni. Számtalan okom van erre. Nem tudom, hogy kezdjek neki. Van egy gyerekünk, és én többnyire, csak miatta maradtam vele. De már nem bírom. Egyszerűen nagyon boldogtalan vagyok már, nem szeretek hazajönni sem. Van egy szuper állásom, minden szegmensét élvezem. De lassan a lelkiállapotom miatt már a munkára is rámegy ez a helyzet. A gyerkőc 15 hónapos, én pedig 31 éves vagyok.

Amitől tartok, hogy a feleségem indulatos, és az utóbbi időben nem komplett. Egyedül életképtelen lenne. Ez sem érdekelne már, de annyira keresem a kiutat. Néha úgy érzem és úgy gondolom, hogy csak akkor menekülhetek el ebből a toxic házasságból, ha öngyilkos leszek.



2023. márc. 10. 19:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%

"A gyerekekről gondoskodik ugyan úgy mintha velem élnének"

ez költői elszólás volt. :D Igen, a volt párod gondoskodik róluk, nem pedig te, kedves 10es.Nálunk is, a volt férjem meg van róla győződve, hogy ő mennyire gondoskodik a közös gyerekeinkről, miközben havi 2x viszi el őket láthatásra...

2023. márc. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Az első gyerek születésére követő 1-2 év nagyon megterhelő mindenkinek, a legjobb házasságot is kikezdi. Itt a másik oldal: A feleséged fáradt, egyedül van, amíg te hülyére dolgozid magad. Pihenni se tud, magányos is és aztán kapja a depressziós férjét, akinek semmi sem jó. Arról könnyű beszélni, hogy a gyerekért mindent. Akkor menj egy hónap szabira, dolgozzon a feleséged és mondd el a végén, leszel-e tündi-bündi, kipihent, vidám apuka a végére. Kötve hiszem.
2023. márc. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%

"A gyerekemnek mindent megadok tudod? 16-17 órákat dolgozok, hogy mindent megadjak."


Mikor találkozol a gyerekkel?

Mi kell egy 15 éves gyereknek? Leginkább együttlét, etetés, fürdetés, altatás, éneklés, zenélés, babázás, tisztábatétel, felolvasás, ringatás, mondókák, beszélgetés, öltöztetés.

2023. márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
* 15 hónapos
2023. márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos ha ennyit dolgozol,pont a legfontosabbat nem adod meg a gyerekednek nem és a feleségednek sem.
2023. márc. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!