Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Közös szülői felügyelet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös szülői felügyelet módosításában jártas szülők?

Figyelt kérdés
Férjemmel elváltunk 2020- ban.Közös szülői felügyelettel , de nálam vannak a gyerekek elhelyezve.Ha most szeretnénk módosítani váltott felügyeletre, akkor kell- e külön jogi prodecúra, vagy elég egy nyilatkozat?.

2023. márc. 14. 12:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindent is lehet csinalni, de ha vitas eset van, akkor a rendorseg a legutolso birosagi iteletnek tud ervenyt szerezni. Legyen rola papir mindenkeppen, de perujrafelvetel is javasolt.
2023. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ, időközben visszajelzett az ügyvédem, új keresetet nyújtunk be közösen.Kedves első!

Nem, azért szeretném így, hogy az apjuk is igénybe tudja utánuk venni az adókedvezményt, különben éhenhal, olyan keveset keres.És nem, nem kell gyerektartást fizetnie.

2023. márc. 14. 13:43
 3/18 anonim ***** válasza:
14%

Ez még a marhaság.....minek váltatok el? Miért foglalkozol azzal, hogy egyáltalán él-e? A gyerekek miatt, akik Nálad vannak?


Most szarul megy, kellene neki a gyerek, hogy legyen mibe, pontosabban kibe kapaszkodni. Te meg eljátszod a Teréz anyát.


Ha éhenhal, az ő baja. A válás nem az ő emésztőrendszeréről szól.

2023. márc. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem tudok vele nem foglalkozni sajnos, bevásárolok neki, én mosom a ruháit és én segítettem neki elköltözni..A helyzet bonyolultabb ennél, a két nagyobbik fiú félig meddig nála van, a lányunk nálam.Ez is azért van így, mert válás után megfenyegetett( mert a gyerekek nem akartak hozzá menni), hogy feljelent..Én elvittem a gyerekeket, ők ott ragadtak- illetve a két fiú- azóta haza sem akarnak nagyon jönni, mert én lettem a gonosz.
2023. márc. 15. 19:26
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Ez inkább különélés, mint válás....nézd, sajnos ez mindig benne van, hogy a gyerekek a mindent borító fél ellen fordulnak, az meg 90/-ban az anya. Ha el akarja venni, el fogja tudni.
2023. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondod komolyan, hogy bármit is teszel (nemhogy még mosol rá meg vásárolsz) egy olyanért, aki megfenyegetett.

Hány évesek a gyerekeid, hogy ennyire lehet őket manipulálni?

2023. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De, próbáltam neki segíteni, mert azt szerettem volna, ha azt látják a gyerekek, hogy a válás ellenére is lehetünk jóba.A helyzetet az bonyolította, hogy a házasságunk már rossz volt egy jó ideje, mert megtudtam, hogy a volt barátnőjével irogatott gyerekvállalásról,miközben terhes voltam...Depis lettem, befordultam, amiből nehezen másztam ki, elmentem dolgozni, albérletet váltottunk- újra akartam kezdeni mindent,próbáltam rendbehozni a házasságot, de ő egész nap csak aludt...Szégyenlem, de beleszerettem valakibe, és hosszú huzavona után elváltunk..Ő ezt úgy fogta fel, hogy ezért volt a válás, szerinte előtte semmi baj nem volt...Így tudta ellenem uszítani a gyerekeket( 12, 10 ) évesek voltak akkor, meg avval, hogy mindent megvett nekik, amit én nem, és mindent megengedett nekik, amit én nem...
2023. márc. 15. 19:53
 8/18 anonim ***** válasza:

Jézusom…

Én azért leültetném a gyerekeket, és felhomályosítanám őket. Biztos nem tűrném ezt el.

2023. márc. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ez a leültetés már már megvolt a váláskor, mindent próbáltam az ő szintjükön elmondani- akkor úgy is tűnt megértették- aztán mikor elmentek hozzá, valahogy megkattantak..és nem akartak hazajönni.pláne, hogy tőle átmentek nővéremhez, aki szintén ellenem hangolta őket..
2023. márc. 15. 20:10
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A nővéred is hülye?😨

Kitartást kívànok!

2023. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!