Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Közös szülői felügyelet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös szülői felügyelet módosításában jártas szülők?

Figyelt kérdés
Férjemmel elváltunk 2020- ban.Közös szülői felügyelettel , de nálam vannak a gyerekek elhelyezve.Ha most szeretnénk módosítani váltott felügyeletre, akkor kell- e külön jogi prodecúra, vagy elég egy nyilatkozat?.

2023. márc. 14. 12:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Hát ő azóta a kisebbik fiamat az apjától elcsalta, mindig szerette megmondani mit hogy tegyek, de nem ő a hibás, hanem én, hogy hagytam...

Reméljük sikerül megoldani a váltott felügyeletet és a gyerekek előbb utóbb belátják, hogy nem vagyok egy gonosz hárpia...

2023. márc. 15. 20:23
 12/18 anonim ***** válasza:
45%
A helyzettol fuggetlenul kell a birosag. A gyerekek pont azert nem donthetnek, mert befolyasolhatoak ebben az eletkorban. A ferjed azert ehezik, mert mindent megvesz a gyerekeknek? A vegere hagytam az erkolcsi kerdest. Ha megcsalas es lebukas tortent, akkor okkal van kiakadva rad mindenki.
2023. márc. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Utolsó! Neked is köszönöm a választ.Nem éhezik, dohányzik és italra is jócskán költ, a gyerekekre nem igazán, csak amit nagyon muszály- pl a tízórait nem ő állja, hanem a tesóm készíti, az ebédjüket én fizetem, ő a vacsorát állja...Ami a megcsalást illeti...jogilag házasok voltunk, mikor beleszerettem másba igen,amire nem vagyok büszke, de akkor mi már csak egymás mellett éltünk 3 éve, együttlét, vagy puszi nélkül...Ettől függetlenül mikor eléálltam a válással, és felvázoltam mindent,mindent elfogadott és bólogatott..utána fordult ki magából.
2023. márc. 18. 20:23
 14/18 anonim ***** válasza:
45%

Tehát te borítottál, és ő a hibás.


Nézd, nagyon fel kellene nőnöd. Olyan nincs, hogy együtt éltünk és ő a hibás. Abban vastagon benne vagy. Itt van a szerelmed ára. Egy lehetetlen élethelyzet, szenvedő gyerekek.


Gondolom, most is éltet a nagy szerelem.


Nagyon szomorú tucattörténet valójában a tiétek. Ez az igazság.

2023. márc. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14 azért kapjál már az agyad helyéhez!

Gondolom, egy semmirevaló here vagy te is, mint a kérdező férje.

Elvárnád, hogy szenvedjen melletted egy nő, meg a gyerekek is nyilvánvalóan szar példát lássanak, csak mert neked kényelmes.

Nem, senkinek nem kötelező szenvedni más miatt.

Mégis milyen szar apa az, aki eljátssza, hogy csóró, de bagóra van pénze és semmi másra nincs esze, életképtelen, csak arra van, hogy kicsinyes bosszúból a gyerekeit manipulálja?!

Ezzel nem az anyjukkal baszik ki legjobban, hanem a gyerekekkel.

Igazi féreg.

2023. márc. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

15-ös


Kiskoma! Kis Senki!


Tudod, én egy olyan here vagyok, aki egyedül nevelei a hatéves kisfiát, mert anyuci "élni akart"! Én egy olyan here vagyok, aki egyetemet végzett, és MINDENT alárendelt - a karrierrjét is ideértve - a kisfia sorsának.


Itt egy féreg van, te. A stílusoddal, senkiházi , ostoba, előítéletes látásmódoddal. Amit meg a kérdezővel privátban leveleztünk, ahhoz semmi közöd.


Csak takarodj innen, ennyit kérek minden jóérzésű ember nevében! Aljas szarházi!

2023. márc. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
De hogy értsd, 15-ös: a kérdező a szerelemért borított, nem magáért vagy a gyerekért. Csak elég intelligens, hogy belássa, itt hibázott. Na, tűnés innen a fonó-varró fórumra, az a te szinted.
2023. márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kis senki. Gondolom, magadról beszéltél, méregzsák.
2023. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!