Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a nyitott házasság sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nyitott házasság sokkal elfogadottabb dolog volna, sokkal kevesebb házasság érne véget válással?

Figyelt kérdés
Ha van itt esetleg valaki, aki ilyen kapcsolatban él vagy élt, légyszíves írja le a tapasztalatait, véleményét pro és kontra.
2023. márc. 31. 20:03
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon kevesen alkalmasak a nyitott kapcsolatra. A felredugás nem az
2023. ápr. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
29%

Nyitott kapcsolatot csak olyan emberek kozott lehet akik full megbiznak egymasban. Szeretik egymast kotodnek, de szexualisan nyitottak es felismertek elfogasjak h azert mert masokat is bevonnak a szexualis eletukbe meg nem jelenti a kapcsolat veget.


Ismerek par ilyen part aki tobb mint 10 eve egyutt vannak. De a szexualis eletuk nyitott. Elsore 3ikat vettek be majd lepesrol lepesre egyre nyitotabba tettek a kapcsolatukat. Manapsag mar barmelyik fel barkivel vagy akar csoportosan is.


Nekik mukodik...

2023. ápr. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
91%

32

Ez nagyon ritka esetben működik. Sokan még a múltra is féltékenyek és a pizza futárra is.

2023. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
85%

Mi lenne, ha 2023-ban már nem úgy tekintenénk a válásra, mintha az ördögtöl való lenne?

Sokan mondják, hogy a házasság csak egy papír, semmi jelentősége. Maximum érzelmi. Akkor a másik papír, a válási, az miért ennyire túlértékelt???

Sokan mindenféle baromságra képesek, hogy elkerüljék. Ami rosszabb, sokan baromságra kényszerítik a házastársuk, amivel elkerülheti a válást.


Amúgy voltam nyitott kapcsolatban. Ami távkapcsolat is volt egyben, ezért volt nyitott. Érzelmileg kötödtünk egymáshoz, de a szexet gyakrabban kívántuk, mint havonta, két havonta. Féltékenykedés nélkül kezdtünk bele. Nyíltan beszéltünk a randikról. Aztán ő (a férfi) elkezdett féltékenykedni és irigykedni, mert nekem könnyen ment az ismerkedés, neki meg nem. Én meg elkezdtem érzelmileg is kötődni valakihez, aki minden szempontból jobban illett hozzám. Össze is jöttünk.


Tehát nem tekintem teljesen kizártnak a nyitott kapcsolatot, bizonyos körülmények között. Viszont a nyitott házasságot hülyeségnek tartom. Semmi értelme, pont a dolog lényege veszik el.

Viszont a válást még mindig ekkora világvégének tartani megint csak hülyeség. Olyan, mint bármelyik másik szakítás, csak van némi papírmunka.

2023. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
16%
Ahol a két fél nem párkapcsolati okokból van együtt vagy házasodott össze (pl. nőnek azért kell a pasi, hogy legyen, akit magával visz utazásokra, céges rendezvényekre, meg akivel levitesse a szemetet, pasinak meg azért kell a nő, hogy legyen hol laknia), ott nem jelent különválasztó erőt, ha a másik összefekszik valakivel. Kérdés, hogy ki az a nő vagy férfi akinek ez a szerep megfelel. Szerintem az ilyen harmadik felek abban reménykednek, hogy esetleg mégis sikerül megszerezniük az illetőt.
2023. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Akinek a szex csak ilyen evés-ivás szintű, érzelem nélküli és nem tud mélyen kötődni... na azoknál működik. A többiek beleszeretnek abba, akivel jobb a szex.
2023. ápr. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
0%
Mivel a nők nagyrészt kiskanállal méri a szexet. A férfiaknak ez se érné meg. Azzal hogy kapcsolatban legálisan q@rvázhat, amig a minden nap mással fekhet le ha akar. Nincsen előrébb! A nőnek persze nagyon jó. Csak pont az említett érdektelenség miatt, ő meg nem akar ilyet.
2023. ápr. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!