Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehet elrontottam az eletem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet elrontottam az eletem hogy egy boldogtalan házasságba szültem? Akkor pillanatnyilag boldog volt.. Vajon van még remény? A többi lent

Figyelt kérdés

Csinos vagyok, jol nezek ki, kivétel hogy a melleim mar nem feszesek mint régen a szoptatás után.


Válás után mennyire könnyen talaltatok part akivel boldogok voltatok?


2023. júl. 22. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem könnyen, de találtam és százszor jobbat minden szempontból, mint az exem volt.
2023. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2023. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Én viszonylag könnyen találnék, bő fél éve váltam.


De nem sietem el, mert habár nyitott vagyok már az ismerkedésre, jobban megválogatom, kit engedek magamhoz közel:)

2023. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Ha szerinted ezen múlik, hogy mennyire vagy dugható, akkor nem lesz nehéz dolgod újat találni.

Mondjuk hasznosabb információ lenne, hogy a házasságod miért ment tönkre, hàny éves vagy te, a gyerek, van-e lehetőséged randira menni, milyenek az életkörülményeid, stb.

2023. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Hány éves vagy? Hidd el nem a melled feszességén múlik hogy találsz e valakit. Valakinek már gyerek előtt se feszül.


Én is válás utan talaltam meg a valoban igazit, pedig nekem nem csak a mellem ereszkedett meg, hanem meg is híztam, amit sehogyse tudok leadni. Mondjuk 20 éves is rég voltam már, de ugy se lett volna lehetetlen

2023. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Van remény, de őszintén megmondva egyértelmű, hogy nehezebb lesz, 2 nagyjából ugyanolyan nő közül azt fogják választani akinek nincs gyereke.

Ami érthető is.


De persze sokaknak lett újra kapcsolata gyerekkel is, de ehhez azért nagy mázli is kell,

2023. júl. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Szoptatás után is tornázhatsz mellekre, nem lesz olyan feszes, de mégse lesz petyhüdt, vagy milyen.

Egyébként nem tudom, hogy miért akarsz amiatt elválni...Hacsak más komolyabb probléma nincs, amit nem akarsz leírni...

2023. júl. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Bolond 😉😂🤣😂🤣 tök jó a videó
2023. júl. 23. 09:48
 9/14 A kérdező kommentje:
2es nek ment a fenti komment
2023. júl. 23. 09:48
 10/14 A kérdező kommentje:

33vagyok, mire elvalok 34 leszek kb.

A kapcsolat azért ment tönkre mert a gyerekkel egyedul hagyott abbol a szempontból hogy keson jott haza, minden rám maradt stb

2023. júl. 23. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!