Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Honnan lehet tudni, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, ha egy kapcsolat már megérett a válásra?

Figyelt kérdés

2023. aug. 28. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy már nem is akarjátok, hogy jobb legyen. Nem akartok beszélgetni vagy megérteni a másikat. Mikor már elfogadod a dolgokag, nem küzdesz
2023. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, de kb még soha nem hallottam olyat hogy valaki megbánta a válást.

Amiből az következik, hogy az emberek már csak akkor válnak, amikor teljesen vállalhatatlan a helyzet. Ergó amikor már kicsit is azt érzed hogy válni kéne, akkor tényleg válni kell

2023. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pl. ha valaki így nyilatkozik, mint itt az idézetben. De ez a tag is inkább kínlódik 20 éve csak azért, hogy legyen min rinyálnia.

"Mit tudsz te? :D Én voltam aki mindent megadott a feleségének, az ágyban csak hozzá igazodtam. Konkrétan a semmihez. Mit tudsz te? Fikázni a férfiakat! Fújod a marhaságaidat hogy mindig a férfiak a rosszak, ezen kívül van még valami ?20 év házasság normális kielégítő szex nélkül, az biztos az én hibám! Idi*ta. Hát ja, igazad van, én szeretkezést akartam kölcsönös odafigyeléssel, a feleségem meg ennek ellenkezőjét. De szemét is vagyok! Ja boccs, a férfiak! Mert hát mindig a férfiak a hibásak!"

2023. aug. 29. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én talán megbántam a válást, bár annyi biztos, hogy már nem mennék vissza.. Nem az előnyére változott szegényke.. Annyi biztos, hogy a tapasztalataim felhsználva nem hiszem, hogy másodszor is válnék. A másodiknak szinte végtelen dobása van nálam, imádom... Az embernek magában kell keresnie a hibát elsősorban, ebben hiszek...
2023. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ezen gondolkozom, kb. 2 éve csak egymás mellett élünk, akkor nincs vita közöttünk, ha épp nem beszélünk egymással. A durva az, hogy a gyerekekkel üzenget: "mond meg apádnak, hogy..." - tudja a gyereknek nem fogok visszaszólni. A legnagyobb hiba bennem, hogy szóvá teszem, ha valamit nem úgy akarok, mint ahogy ő elképzelte...ez patthelyzetet szül és csak vergődünk. Amúgy ez fordítva is igaz, ha én szeretnék valamit, amit ő nem, akkor nem kapok támogatást - old meg magad.


Idén nyár végén eljutottam a döntésig - annyi energiát kivett belőlem ez a kapcsolat, hogy már nem szeretném ismételten megmenteni a házasságunkat, csak azért, hogy pár hónap múlva ugyanott folytatódjon minden. Nekiálltam feltérképezni a lehetőségeimet, hogy a legjobbat hozzam ki belőle. A feleségemmel is közöltem, hogy válni szeretnék - mondjuk az az érzésem, hogy még nem fogta fel, hogy ez most komoly, nemcsak üres szavak - ő szokta a vitákat azzal zárni: "ha nem tetszik valami, akkor költözz el!" - lehet még hetek, esetleg hónapok kérdése, de megteremtem magamnak a lehetőséget és megteszem (bár becsület ill. anyagi téren is én leszek a vesztes).

2023. szept. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!