Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szeretői viszonyban hogy jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői viszonyban hogy jött szóba a válás? Mikor döntöttétek el, hogy akkor mégis elvaltok? Ki és hogyan kezdeményezte?

Figyelt kérdés
2023. nov. 6. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem voltam még szerető, nem is tervezem, de azok az ismerőseim/barátaim, akik szeretők voltak, mind évekig etetve voltak, hogy válás lesz, végül mindegyik rájött, hogy süket duma az egész és csak azért emlegeti a válást a házas fél, hogy húzza az időt.

Egyetlen olyan ismerősöm volt, ahol megbeszélték, hogy mindketten válnak, az ismerősöm beadta a válópert, majd a másik fél meggondolta magát és nem vált el.

2023. nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Inkább maradnak a fosban mintsem új életet kezdjen. Én meg tettem, váltam. Sokkal jobb a mostani társam mint a volt feleségem. Akiknek szeretojuk van azoknak nemhiába van. Otthon nincs semmi rendben, máskülönben nem lenne szeretojuk. Nincs hitelem, vittem amit hoztam. Ház, autó, gyerekek. Mert az ex még a gyerekeket is átadta nekem nevelésre, úgyhogy ilyen volt az én exem és ezzel leírtam minden jellemét. Mostani párom ellentéte a másiknak.
2023. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Szintén. Elvaltak, nem bántam meg, csak egy dolgot. Hogy nem hamarabb tettem. Vissza gondolva ma másképp döntenek, azóta normális nővel elem az életem. És nem nem érdekel más mit gondol.
2023. nov. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Mindketten sz@r házasságban éltük, de a szeretőm ráadásul bántalmazó kapcsolatban. Én elváltam, ő tovább tengődik érthetetlen okból a férje mellett. Néha össze járunk pár hetente és kb ennyi.
2023. nov. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Én voltam végülis szerető, vagy minek hívjuk, mert végülis egyszer feküdtem csak le a másik féllel. Már 1,5 éve külön élt a (most már) volt feleségtől, de papíron nem váltak el. Amikor kimondtuk, hogy akkor végülis próbáljuk meg a kapcsolatot, másnap már leült beszélni a volt feleségével. kb 5 hónappal később befejeződött a válási procedúra. Azóta együtt vagyunk (1,5 év).
2023. nov. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk az ő részéről soha nem volt opció a válás, és ezt elfogadtam akkor is amikor először lettem a szeretője (23 éve, akkor én független voltam) és most is, a második "felvonásban".


Közben úgy alakult, hogy nekem viszont megromlott a házasságom (még mielőtt újrakezdődött volna köztünk a viszony), szóval én válófélben vagyok, de nem miatta. Velem a férjem közölte, hogy nem tervez velem tovább és elmegy, négy gyerekünk van.

nov. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi már az elején eldöntöttük, hogy mindketten elválunk, ez fél éven belül meg is történt. Egy darabig együtt éltünk, aztán összeházasodtunk.

N

dec. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb fél éve érzelmeim voltak a "másik" felé, amikor eldöntöttem, hogy válok. Nem a harmadik miatt, hanem mert ez az affér felnyitotta a szemem, hogy egy bántalmazó, elnyomó kapcsolatban élek.


A másik fél nem akarta felrúgni a kapcsolatát, de tőlem sem bírt elszakadni, így a válási szándékom bejelentése után 2 hónappal szerető lettem. Már akkor kijelentettem, hogy nem akarok egy szerelmi háromszög része lenni, de úgy éreztem várnom kell rá. 1 hónap múlva ő is szakított, és bár még mindkettőnknél zajlik a válás, de nagyon boldogok vagyunk. Együtt tervezzük a jövőt. Semmit nem bántam meg.

jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!