Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi ma a reális gyerektartá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ma a reális gyerektartás összege?

Figyelt kérdés

Amikor elváltunk a gyerekek még kicsik voltak. Azóta nagy kamaszok lettek és én az anyuka nem tudom őket eltartani. Az apjuk nem akar fizetni összesen 40 ezer gyt fizet a két gyerekre. Ennyiből nem tudom őket eltartani minimál bérből.

Azt szeretném ha átvenné az apjuk a gyerekeket eltartani de a gyerekek nem akarnak menni. Mit lehet tenni ilyenkor?



nov. 24. 17:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Emeltess az összegen, ennek a dupláját minimum kérheted.
nov. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
5%

És ha az apukának sincs több pénze, mint a minimálbér? Akkor inkább börtönbe küldenéd, mert nem tud fizetni?


Legközelebb talán normális férfit válassz, akitől nem válsz el... a gyerekeid megszívták, ennyi. Jó lecke volt az élettől, második dobásod nincs, ez nem játék!

nov. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%
Bíróságon kérheted a gyerektartás emelését. Kérdés, hogy apuka mennyire van bejelentve. Ha feketézik, vagy minimálbéres, akkor nem nagyon fognak emelni.
nov. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Exem apja 2013ban fizetett 50 ezret
nov. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
28%
Szegény gyerekek. 😳 Hát kérj tartásdíjemelést és húzzál el pluszmunkát vállalni, vagy keress másik munkahelyet, ne azon járjon az eszed, hogy lepasszold õket.
nov. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
76%
A fizetése 40%-a jár hivatalosan 2 gyerekre.
nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

5# nem tudok plus munkát vállalni közben beteg is vagyok örülök ha innen nem rúgnak ki. Sosem megyek betegszabira csak gyakran elvesztem az eszméletem munka közben és elvitetnek mentővel a kollégák. De orvosok nem mondanak semmit azt mondják stresz miatt van. Össze vissza dolgozom a gyerekek egyedül vannak otthon közben, ha még plusszban dolgoznék kb soha nem látnám őket. Jobb kereset kizárt 30 éve próbálok jobb helyet találni de mindenhonnan elutasítanak.


2# értelmezhetetlen.

nov. 24. 18:13
 8/31 anonim ***** válasza:
84%

Igazából az anyának annyi gyereket kéne vállalnia, amennyit egyedül is el tud tartani, utolsó.

Két gyerekre 80-100 ezer ft-ot kéne kapnia, de ha annyit kapnának sem tudnának megélni belőle hárman.

nov. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
23%

Mit dolgozol? Ha a gyerekek "nagy kamaszok", par ev mulva egyebkent is meg fog szunni a gyerektartas. Emiatt nem az apa lehuzasa a megfelelo lepes, hanem a sajat labra allas.

Szoval nem art egy kis tovabbkepzes, jobb munkahely, esetleg egy hobbibol vegzett tevekenysegbol felepitett kiegeszites.

nov. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
58%

8# "Azt szeretném ha átvenné az apjuk a gyerekeket eltartani de a gyerekek nem akarnak menni." - itt pont a kedves anyuka az, akinek derogál gondoskodni a gyerekekről.


On: kérdező, ha az apuka "átvenné" a gyerekeket, akkor neked kellene fizetni gyerektartást.

nov. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!