Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi ma a reális gyerektartá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ma a reális gyerektartás összege?

Figyelt kérdés

Amikor elváltunk a gyerekek még kicsik voltak. Azóta nagy kamaszok lettek és én az anyuka nem tudom őket eltartani. Az apjuk nem akar fizetni összesen 40 ezer gyt fizet a két gyerekre. Ennyiből nem tudom őket eltartani minimál bérből.

Azt szeretném ha átvenné az apjuk a gyerekeket eltartani de a gyerekek nem akarnak menni. Mit lehet tenni ilyenkor?



nov. 24. 17:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
2: Minimálbérre is kb. a duplája járna!
nov. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
63%
18 mert szerinted ez így működik, hogy anyuka kéri, hogy az apánál helyezzék el a gyerekeket és ennyi? És ha az apukának se kellenek? Akkor mennek az intézetbe?
dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
19-20. Igen ez reális lehet a mai árak mellett két kamasznak.
dec. 2. 20:23
 24/31 anonim ***** válasza:
12%

Esetleg egyház/vagy vmi keresztény gyülekezet, en ismerek olyanokat már bocsi akiket segitettek önszántukból es nem biztos de hatha talalkozol rendes emberekkel, akik akarnak segiteni mert hitük szerint ha segitenek akkor -kincsük lesz a menyben- 😊

És ráadásul jon a Karácsony ilyenkor a legjobb keresni vmilyen kereszteny gyülekezetet viccn nélkül 💯

dec. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Plusz mindenképp kérjel több tartásdíjat mert jár!! De ha nem kérsz nem kapsz, sajnos igy működik
dec. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerek után 100000ft fizetek + egyéb költségek, különórák, használati cikkek, 130-150k megy el havonta. 40000ft nagyon kevés szerintem.
dec. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Egyébként tudnál kérni emelést, viszont azzal számolj, hogy egy jó ügyvéd és a perköltség sem kevés és akár 1 év is lehet a per. Vagy az lenne a megoldás, hogy megegyeztek vagy ha már kamaszok a gyerekek, esetleg vállalhatnál plusz munkát. Egy ügyvéd mondta annó, hogy az a baj a gyerektartás emelés teljesen más kategória, mint a megállapítás, itt már olyan tényekre kell hivatkozni, amik váratlan plusz kiadások a gyerekekre vonatkozóan és azt hiszem magában azt hogy felnőttek meg infláció van nem is fogadják el.
dec. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

27# sajnos így van. Ahogy nőnek a gyerekek, sokkal többe kerülnek mint tíz éve amikor még picik voltak.

Nem értem miért nem veszik ezt alapból számításba a bírók?

Senki ne vállaljon gyereket, mert amint lesz az apukák meghibbannak és szarnak rá a családra.semmi felelősség nincs bennük.

Rohadékok hogy dögöljenek meg

dec. 15. 08:27
 29/31 anonim ***** válasza:
Hány évesek a gyerekek?
dec. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igen, minden nő annyi gyereket vállaloin, amennyit el tud tartani egyedül is.Nem csak azért, mert apuka meghibban, jöhet betegség, özvegység stb.
dec. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!