Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ferfiak! Nehezen viseltetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Nehezen viseltetek a valast? Konnyen tudtok azota ismerkedni?

Figyelt kérdés
nov. 26. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Könyebb, egyszerűbb, nyugisabb lett az életem. Szóval pozitívan élem meg. Az ismerkedést hanyagolom, inkább magamra koncentrálok.
nov. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem, nem válok el. Tettem egy fogadalmat, a gyerekemnek én vagyok az apja, felelősséggel tartozom érte. Amiért vért izzadtam nem dobom a szemétre, nem kezdek a -10-ről előről mindent. Nem hiszek az elvált nőknek sem. Vagy azért mert egy férfi örült hogy megszabadult tőle, vagy azért mert nem tudott anno jól választani. Nem akarok levetett kabát lenni, nem akarok a társkeresésnek csúfolt pöcegödörben szenvedni.
nov. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nagyfater ***** válasza:
74%
Sok függ a körülményektől, elsősorban attól, hogy ki kezdeményezi a válást, és hogy van-e gyerek. Az a férfi, akit a felesége által kezdeményezett válás elszakít a gyerekeivel való mindennapos kapcsolatától, el kell költöznie, új életet kell kezdenie, az nehezen viseli. Ugyanakkor könnyen tud ismerkedni, mert vigaszt keres, és sok nő szeret anyáskodni az ilyen férfiakkal. Aki viszont egy másik (többnyire fiatalabb...) nőért hagyja el a feleségét, gyerekeit, az könnyen viseli a válást. Ami engem illet, én 18 év után, két kamasz gyerekkel nagyon nehezen viseltem a válást, évekig nem tértem magamhoz, még úgy sem, hogy valójában élveztem a függetlenséget. Az ismerkedés viszont könnyen ment, talán azért is, mert a legszebb férfikorban voltam, és mert nem akartam odaköltözni senkihez....
nov. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
. "és mert nem akartam odaköltözni senkihez..." Kimondtad a lényeget!
nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
25 év házasság után át kellett állítanom a világképemet. (Egy éven belül találtam meg a második feleségemet. Lassan tíz éve élünk már együtt házasságban.)
nov. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem kívántam elválni, családos típus vagyok. Rokonokkal jóban lévő, barátokkal rendelkező, szerető családban nőttünk fel nővéremmel. Nálunk nem volt traumatizálás, nem voltak ajtócsapkodások. Ilyennek képzeltem a saját családomat is. Naív voltam! 6 év házasság, két gyermek után nejem visszament dolgozni, majd elfelejtett hazajönni. Szépen eltartottam őt és a csemetéket, a lakás is az enyém volt. Vitáink nem voltak, még az intiméletünk is jó volt. Vagyis, mindent megkapott a nő, de ez kevés volt számára.

Másfél évig nem voltam képes nőkre nézni párkeresési szándékkal, munkába menekültem. Az éjjel-nappali, több helyen történő melónak köszönhetően viszont anyagilag jól haladtam előre.

Annak ellenére, hogy régebben könnyen ment az ismerkedés, döcögve indultam neki a randizásnak. Eleinte bénáztam kicsit, mint egy kamasz. Beszélgetés ment, olykor még szex is volt, de valamivel mindig elrontottam, vagy a sors szólt közbe. Estin tovább tanultam, aktívabban sportoltam, a farmert, pólót lecseréltem szövetnadrágra, ingre, zakóra, öltönyre. Fokozatosan újra belerázódtam a flörtölésbe, udvarlásba, randizásba. Élveztem az életet, ami sugárzott belőlem, így jobban ment az ismerkedés is. Annak ellenére, hogy tartós kapcsolatot kerestem, volt jó néhány rövidebb-hosszabb kalandom. Harmincasként jöhettek a nők és jöttek is 18 - 51 éves között. Szebbnél szebb, izgalmasabbnál izgalmasabb! Majd jött egy valódi latin szépség, aki mindenben tökéletes volt. Okos, humoros, kalandos, bejárta a fél világot. Hat hónap után összebútoroztunk, második évfordulónkon összeházasodtunk. Szépen haladunk előre, hiszen mindketten azon dolgozunk, hogy menjen a szekér és szép családunk legyen. Két csemeténk született, jövőre lesz ismerkedésünk 20. évfordulója.


(Exnejem annakidején nem tett semmit a kapcsolatunkért, a házasságunkért, a családért. Mai napig így éli az életét. Nem halad előre, sőt, sokszor visszafelé lépdel. Két évtized alatt tucatnyi partnere volt, rajtuk és az állambácsin csimpaszkodik. Amióta felnőttek közös gyerekeink, rajtuk is próbál élősködni. Annak ellenére, hogy ellenem hangolta őket, mindketten tartják velem és családommal a kapcsolatot. Vele minimálisan.)

dec. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zolo ***** válasza:
A valast en kezdemenyeztem es orultem neki, hog vefre megszabadultam a volt felesegemtol. Egyaltalan nem lehetett vele semmit tervezni. Meg a szorakozas, nyaralas is veszekedes lett. A valas sokaig elhuzodott miatta. Kozos gyerekket ellenem nevelte es zsarolt vele. Anyagiakban is nagyon rosszul jartam. En az eletem probalom jobba tenni. O a mai napig ugy el majd lesz valahogy.
dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!