Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megtilthatja a férjem,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtilthatja a férjem,hogy magammal vigyem a gyereket?

Figyelt kérdés
Mostanában sokszor megfordul a fejemben,hogy mindent hátrahagyok és a kicsivel eljövünk,de mivel az én családom külföldön él(én is úgy jöttem ide férjhez) és én itt szültem(MO) nemtudom,hogy a férjem meg-e tilthatná,hogy magammal vigyem a kicsit!Igazából nemszeretném leírni a körülöttünk lévő dolgokat,de ez nagyon foglalkoztat!Mert ha nem akkor inkább csendben maradok és tűrök tovább,de a gyerekem nélkül sehova!(Annyit hozzátennék,hogy soha nem bántott és tudom soha nem is tenné meg,csak azért írom le ezt,mert sokszor olvastam már ilyen esetről és ez nálunk sose történt meg!)Köszönöm!
dec. 15. 13:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Ha beírod hogy "gyermek jogellenes külföldre vitele" akkor sok információt találsz erről. Ennek egy jó része ügyfeleknek szól szóval nem is kell jogásznak lenni hogy valaki megértse.


Egy kicsit hosszú lenne ide leírni.

dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!elég volt az elejét elolvasnom!
dec. 15. 13:38
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Te mit szólnál hozzá, ha a férjed fogná a gyereket és lelépne vele külföldre?
dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrségi ügy lehet belőle ha nem tudja merre van a gyereke. Úgyhogy tudnia kellene ha lelépsz, hogy hova mész.
dec. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Amíg közös a felügyeleti jog (a bíróság dönthet másképp, ha váltok) addig igen.
dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom csak úgy nem viheted magaddal külföldre. A férjednek bele kell egyeznie.
dec. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Írtam,hogy nem szeretnék írni semmit!Mellesleg 50km a távolság!

Tudom kiírtam a kérdést,de inkább maradt volna bennem!Köszönöm!

dec. 15. 13:48
 8/16 A kérdező kommentje:
Tudom ehezz mind a két fél szemszöge kellene,és én ezért se írok semmit sem!Mert nagyon jó ember soha nem bántanám de egyszerűen már nemvagyunk boldogok ennyi a történet!köszönöm!
dec. 15. 13:51
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Először el kéne válni, nem?
dec. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Amint megállapodtatok a gyerekelhelyezésről és kijön a bírósági végzés, oda viheted a gyereket, ahova abban megállapodtatok. Ha van láthatása az exférjednek és kíván vele élni, te köteles vagy biztosítani. Olyan nincs tehát, hogy az a sztori, hogy bajára költöztök az unokahúgodhoz, közben meg novoszibirszkig meg sem állsz....persze mindezt titokban.
dec. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!